Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Tiskové zprávy

 • OldanyGroup vstoupila do partnerského programu společnosti Axis

  OldanyGroup vstoupila do partnerského programu společnosti Axis

  11.5.2014 Společnost OldanyGroup dne 5.5.2014 vstoupila do partnerského programu společnosti Axis Communications jako Authorized Partner. Společnost Axis je předním výrobcem v oblasti síťového videa a hlavním aktérem v oblasti přechodu z analogového na digitální videodohled.

  Detail článku

 • OldanyGroup rozšiřuje portfolio produktů a služeb vstupem do partnerské sítě Hewlett-Packard

  OldanyGroup rozšiřuje portfolio produktů a služeb vstupem do partnerské sítě Hewlett-Packard

  25.7.2013 Společnost OldanyGroup vstoupila do partnerského programu společnosti Hewlett-Packard HP PartnerONE a dne 18. 7. 2013 v rámci tohoto programu získala status HP Preferred Partner. Společnost HP se dlouhodobě specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Proslulá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery.

  Detail článku

 • OldanyGroup specializuje své partnerství v akademické oblasti s produkty Microsoft

  OldanyGroup specializuje své partnerství v akademické oblasti s produkty Microsoft

  24.7.2013 Společnost OldanyGroup se dne 11. 7. 2013 stala Microsoft Authorized Education Reseller (AER), čímž prokázala svoje schopnosti pro plnění potřeb akademických zákazníků v dnešním dynamicky se měnícím obchodním prostředí. Pro získání autorizace Microsoft AER musí partneři splnit test, který ověřuje jejich úroveň znalostí licenčních modelů pro akademickou sféru a orientaci na poli tohoto specifického trhu.

  Detail článku

 • OldanyGroup se stala partnerem společnosti Fujitsu

  OldanyGroup se stala partnerem společnosti Fujitsu

  14.5.2013 V dubnu 2013 se společnost OldanyGroup stala SELECT Partnerem společnosti Fujitsu. Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb.

  Detail článku

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací