Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Archiv krátkých zpráv

 • Výhodný nákup použitých Dell serverů, storage a networking

  Výhodný nákup použitých Dell serverů, storage a networking

  3.5.2017 Jeden z našich zákazníků se rozhodl odmigrovat svoje systémy do cloudu a tak nabízí k prodeji původní HW, na kterém do této doby bez problémů fungoval. Ceny jsou pouze orientační a nechá se o nich jednat.

  Detail článku

 • Výhodné financování produktů Dell

  Výhodné financování produktů Dell

  11.8.2016 Správně zvolené technologické řešení může změnit vaše stávající podnikání, vyzdvihnout vás mezi konkurencí a dodat požadovanou efektivitu. Pokud jsou vaší hlavní brzdou finance, právě teď můžete využít zajímavých nabídek financování a zakoupit si řešení od společnosti Dell hned a náklady rozložit na několik let.

  Detail článku

 • Veeam označen jako lídr v novém Gartnerově Magickém kvadrantu

  Veeam označen jako lídr v novém Gartnerově Magickém kvadrantu

  28.6.2016 Ještě v loňském roce (2015) byla společnost Veeam označována jako vizionář v Gartnerově Magickém kvadrantu pro podnikový zálohovací software a integrovaná zařízení. Toto označení získal Veeam tři roky po sobě. Tento rok (2016) se ale Veeam posunul do části lídři v oblasti Data Center Backup & Recovery.

  Detail článku

 • Novinky ve VMware Horizon 7

  Novinky ve VMware Horizon 7

  11.5.2016 Od 22.3.2016 je dostupná nová verze VMware Horizon 7. Horizon 7 nabízí nový rozměr virtualizace desktopů a aplikací prostřednictvím jediné platformy, účelově vytvořené pro mobilní cloudovou éru. V návaznosti na to nejlepší z mobilního prostřední a cloudu mění Horizon 7 tradiční VDI v jednoduché, flexibilní, rychlé a škálovatelné řešení, a to vše při nižších nákladech.

  Detail článku

 • Sada Veeam Availability Suite za cenu Veeam Backup & Replication!

  Sada Veeam Availability Suite za cenu Veeam Backup & Replication!

  5.5.2016 Do 30. 6. 2016 můžete zakoupit Veeam Availability Suite edice Enteprise nebo Enterprise Plus za cenu stejných edic produktu Veeam Backup & Replication, pokud zároveň zakoupíte dvouletou maitenance pro Veeam Availability Suite.

  Detail článku

 • Nová verze M-Files 2015.2 je k dispozici!

  Nová verze M-Files 2015.2 je k dispozici!

  14.4.2016 Během tohoto týdne byla zveřejněna nová verze řešení M-Files pro správu firemního obsahu. Verze 2015.2 je rychlejší a všestrannější než předešlé verze a nabízí hned několik důležitých nových vylepšení.

  Detail článku

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1037

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací