Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Archiv krátkých zpráv

 • Veeam edice Enterprise Plus se slevou!

  Veeam edice Enterprise Plus se slevou!

  25.2.2015 Nakupte oblíbené produkty Veeam edice Enterprise Plus výhodně až do 30. 6. 2015. Nákup nových licencí edice Enterprise Plus nyní s 5% slevou a pro stávající zákazníky nabízí Veeam upgrade na edici Enterprise Plus s 50% slevou.

  Detail článku

 • Nová generace produktů ESET

  Nová generace produktů ESET

  21.2.2015 Během února 2015 uvede společnost ESET, světový producent bezpečnostního antivirového software pro firmy i jednotlivce, na trh novou generaci produktů pro firemní prostředí. Nástroj pro vzdálenou správu ESET Remote Administrator a řešení ESET Secure Authentication.

  Detail článku

 • „10 kaček pro dobrou věc“ pomohlo v únoru organizaci Letní dům

  „10 kaček pro dobrou věc“ pomohlo v únoru organizaci Letní dům

  17.2.2015 Dne 17.2.2015 se sešli zástupci kavárny Caffeine, naší společnosti a neziskové organizace Letní dům, aby předali výtěžek z první etapy projektu „10 kaček pro dobrou věc“, který odstartoval v únoru. Za první únorový týden se v kavárně Caffeine prodalo 360 káv, neziskové organizaci Letní dům tak byl předán dar v hodnotě 3.600,- Kč.

  Detail článku

 • VMware oznámil aktualizaci služby vCloud Air Disaster Recovery

  VMware oznámil aktualizaci služby vCloud Air Disaster Recovery

  5.2.2015 Na konci ledna oznámil VMware, že v prvním kvartálu vydá aktualizované řešení pro obnovení po havárii (disaster recovery) pro svoje IaaS řešení vCloud Air (dříve vCloud Hybrid Service). vCloud Air Disaster Recovery bude zahrnovat nová vylepšení služeb.

  Detail článku

 • Informační technologie ve službách právních kanceláří

  Informační technologie ve službách právních kanceláří

  12.1.2015 Požadavky organizací na informační technologie se liší v závislosti na mnoha parametrech, včetně velikosti nebo oboru činnosti. Specifické potřeby má v tomto směru i relativně malý segment právních a advokátních kanceláří. Dokáží informační technologie využívat efektivně?

  Detail článku

 • Přichází bezplatná certifikační autorita Let’s Encrypt

  Přichází bezplatná certifikační autorita Let’s Encrypt

  9.1.2015 Společnost Internet Security Research Group (ISRG) představila projekt Let's Encrypt, na kterém se podílejí také společnosti Mozilla, Cisco, Akamai, IdenTrust, Electronic Frontier Foundation (EFF) a výzkumníci z univerzity v Michiganu. Let’s Encrypt je bezplatné certifikační autorita (Certficate Authority), která bude od léta 2015 nabízet certifikáty pro servery.

  Detail článku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1037

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací