Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

BarracudaWare / Yosemite

BarracudaWare / Yosemite

BarracudaWare

BarracudaWare (dříve Yosemite Technologies) je výrobcem zálohovacího software pro malé a střední společnosti.

Jestliže potřebuje jednoduchý, levný a funkční zálohovací software pro servery a osobní počítače, potom je BarracudaWare správnou volbou.

O společnosti

BarracudaWare poskytuje pro malé a střední podniky software, který zajistí a zjednoduší cestu k ochraně a ke správě dat. Od velkých souborů a reportů až po emaily jednotlivých osob, toto jsou všechno cenná data, kterými jednotlivé podniky disponují. Technologie Backup Simplified™ reprezentuje jasný směr společnosti BarracudaWare dostát specifickým požadavkům klientů, a to možná co nejlevněji, a pomocí sofistikovaných funkcí zajistit ochranu zákaznických řešení při zachování velkého výkonu a jednoduchosti použití.

Levné řešení pokrývající všechny potřeby IT

Objem dat stále narůstá závratným tempem a vznikají tak nové a nové výzvy v oblasti jejich správy. Pracovníci potřebují mít efektivní přístup k informací kdykoli a odkudkoli.Obchodní firmy a vladní organizace potřebují zajistit business continuity, soulad s nařízeními a regulacemi a zajistit maximální ochranu pro svá data. Pro naplnění těchto požadavků vytváří produkty BarracudaWare unifikovanou ochranu dat od desktopu až po datacentrum. BarracudaWare nabízí produkty pro heterogenní prostředí, zajišťuje podporu pro Microsoft Windows, Linux a Novell Netware. S více než desetiletými zkušenostmi je BarracudaWare globálním leaderem v oblasti ochrany dat.

Zákazníci

BarracudaWare šíří své produkty prostřednictvím celosvětové sítě distributorů a OEM partnerů (HP, Dell, Actebis, Quantum a Maxdata). S více než 2,5 miliony prodaných licencí, jsou tyto produkty používány v domácnostech, malý společnostech a korporacích po celém světě. Do uživatelů patří kromě obchodu také školství, vládní a neziskové organizace.


Produkty:

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací