Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Dell

Dell

Dell

Dell je významný dodavatel serverů, osobních počítačů a diskových polí.

Historie

Společnost Dell byla založena v roce 1984 (zakladatelem byl Michael Dell) s jednoduchým konceptem - prodáváním počítačů přímo koncovým zákazníkům je Dell schopen porozumět jednotlivým potřebám zákazníků a na tomto základě poskytovat efektivních řešení k dosažení těchto potřeb. Obchodní strategie společnosti se za ty roky vyvíjela a dnes Dell kombinuje formu přímého prodeje s distribucí a prodejem přes své partnery, aby tak mohl pokrývat potřeby firem a domácností po celém světě.

Produkty a služby

Dell naslouchá svým zákazníkům, a nabízí jim inovativní technologie a služby, kterým věří a mají pro ně svoji hodnotu. Nabízí širokou škálu produktových kategorií včetně osobních počítačů, serverů a síťových prvků, produkty pro mobilní sféru, software, příslušenství a rozšířené služby.


 Našim cílem není prezentace kompletního portfolia produktů společnosti Dell. Naše pozornost patří produktům zaměřeným na virtualizaci a to zejména:

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací