Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Dell Compellent Enterprise Storage

Dell Compellent s architekturou Fluid Data je podnikové úložiště s budoucností uvnitř.

Compellent vždy dává ta správná data na správné místo ve správný čas a za odpovídající náklady.

Dell Compellent Enterprise Storage je diskové pole „vše v jednom“, které umožňuje organizacím aktivně spravovat data na vysoké granulární úrovni použitím vestavěné inteligence a automatizace. Toto až neuvěřitelně efektivní úložiště s jednoduchou správou optimalizuje využití disků, dynamicky přesouvá data mezi vrstvami úložišť (storage tiers) a úrovněmi RAID(!), nepřetržitě chrání data před výpadky a haváriemi, škáluje na vyžádání a rychle se přizpůsobuje neustále se měnícím podnikovým potřebám. Dell Compellent Enterprise Storage umožňuje organizacím snížit čas, náklady a riziko správy podnikových úložišť – dnes i v budoucnosti.

Dell Compellent Enterprise Storage, postaven na architektuře Fluid Data, dává datovému centrum efektivitu, flexibilitu a spolehlivost úložiště podnikové třídy vytvořeného tak, aby vaše data byla dynamická jako vaše podnikání. S flexibilní SAN a NAS architekturou Compellent škáluje a snadno se přizpůsobuje potřebám vašeho podnikání, zvyšuje aplikační výkon, optimalizuje jak správu blokových, tak souborových dat a snižuje TCO.

 • Efektivita: Compellent snižuje náklady na datové centrum řadou technologií, které automaticky sledují váš nejlepší zájem, eliminují nadbytečnou kapacitu, konsolidují datová sila a ušetří čas na administraci úložiště.
 • Flexibilita: Compellent se přizpůsobí bez uměle vytvořených limitů, omezení nebo složitostí, snadno využívá principů scale up a scale out napříč bloky a soubory bez narušení či nákladných „vezmi a vyhoď“ (rip and replace) migrací.
 • Spolehlivost: Compellent poskytuje plně integrovanou ochranu dat, která snižuje RPO i RTO. Nativní IP replikace a tenké snapshoty vám umožní nasadit kompletní DR řešení za zlomek nákladů.
 • Architektura Fluid Data: Tato architektura je charakterizována unikátními inženýrskými principy a kombinací nejlepších software technologií (thin provisioning, vrstvení, deduplikace, komprese) s robustním hardwarem pro poskytnutí nových úrovní využití a výkonu v datových centrech.

Modulární, škálovatelná hardware platforma

Na rozdíl od síťových úložných systémů, které vyžadují, aby organizace měnily komplet celý hardware, když se mění potřeby podnikání, podnikové úložiště Dell Compellent využívá standardní hardware a podporuje nové technologie z jediné modulární úložné platformy. Administrátoři mohou kombinovat nejnovější SSD, FC a SAS disky a přídavné police v jednom systému, stejně tak jako mohou používat řadu front-end protokolů včetně 16Gb Fibre Channel, 10Gb iSCSI a Fiber Channel over Ethernet (FCoE). Plně redundantní hardwarové komponenty a pokročilé funkce pro dosažení vysoké dostupnosti dat zajistí nepřetržitý chod i v případě výpadku některé komponenty. Uživatelé mohou využít možností scale up a scale out na požádání, mohou měnit síťové hardwarové konfigurace, jak je zrovna potřeba a využít tak nových technologií a přizpůsobit se neustálým změnám.

Chci zadat poptávku

Představení Dell Compellent 6.4

Dell CompellentDell CompellentDell Compellent
Dell CompellentDell CompellentDell Compellent
Dell Compellent

Podrobný popis

Virtualizace datového centra

Virtualizace úložiště Compellent je perfektním doplňkem k jakékoliv přední virtuální serverové platformě. Agregace fyzických disků do virtuálních logických svazků odstraňuje omezení spojená s fyzickými disky.

Obnova po havárii (disaster recovery)

Compellent Enterprise Storage umožňuje podnikům všech velikostí implementovat robustní, cenově efektivní plán obnovy po havárii užitím kapacitně efektivních snapshotů s neomezeným počtem bodů obnovení pro maximální ochranu dat a vzdálenou replikaci.

Energetická efektivita

Compellent Enterprise Storage optimalizuje využití disků pro snížení spotřeby energie úložného systému, minimalizuje počet datových center a celkově poskytuje lepší správu datového úložiště.

Úsporné úložiště

Výjimečná bloková architektura, virtualizace úložiště, sofistikovaný software a modulární hardware Dell Compellent, pomáhají výrazně snížit náklady na správu podnikového datového úložiště.

Jednotné úložiště

Compellent Enterprise Storage s NAS řešením správy datového úložiště kombinuje pohodlí z přístupu na úrovni souborů s efektivitami dynamické blokové architektury.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Související informace

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací