Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Dell PowerEdge R630

Dvousocketový rackový server PowerEdge R630 nabízí mimořádný výkon a produktivitu. Dell PowerEdge R630, součást 13. generace serverů PowerEdge, je ideální pro virtualizaci, velké obchodní aplikace nebo provoz transakčních databází.

Databázová řešení s vysokou hustotou jednotek

Procesor a hustota paměti a také flexibilita úložišť s podporou až 24 x 1,8palcových disků SSD flash nebo 10 x 2,5palcových pevných disků (s možností vyměnit čtyři pevné disky za disky SSD PCIe) představuje ideální řešení pro rozsáhlá transakční a analytická řešení pro zpracování dat, jako jsou Oracle nebo SQL. 

 • Urychlete analytické zpracování v paměti OLAP (Online Analytical Processing) díky až 24 modulům RAM DIMM DDR4, které nabízejí až o 15 % vyšší propustnost paměti.
 • Zvyšte počet transakcí za sekundu pro databáze zpracovávající online transakce (OLTP). Poslouží vám řadiče RAID 12 Gb PowerEdge (PERC9), které disponují dvojnásobnou propustností a vyrovnávací pamětí oproti předchozí generaci řadičů.
 • Zvládejte efektivně zátěž s vysokými nároky na souběžné zpracování a častými náhodnými přístupy ke všem tabulkám, datovým částem a souborům protokolu v serverech R630 osazených výhradně disky flash SSD.
 • Výrazné snížení latence úložiště díky diskům SSD Express Flash PCIe a podpoře volitelného řešení Dell Fluid Cache pro úložiště SAN a softwaru SanDisk DAS Cache pro akceleraci aplikací.

Výkonná komunikace a spolupráce

R630 nabízí flexibilní kapacitu úložiště a vysokou hustotou zpracování, které jsou klíčové pro vynikající I/O výkon aplikací Exchange nebo SharePoint.

 • Urychlete nasazení zatížení díky rozrůstající se Dell knihovně šablon, která umožňuje okamžité nasazení konfigurací typu Exchange, SharePoint, Lync, UC&C nebo SQL.
 • Zvyšte výkon virtuálních strojů včetně lepší odezvy pro více současných uživatelů, s rychlými paměťmi DDR4 a lepšími výpočetními cykly a podprocesy produktové řady procesorů Intel Xeon E5-2600 v3.

Zajistěte neustálý přístup

R630 lze snadno nakonfigurovat jako spolehlivý, univerzální server pro aplikace nezbytné pro chod firmy s automatizovanou správou a funkcemi pro vysokou dostupnost, jako jsou například:

 • Redundantní Power Supply Units (PSUs).
 • PSUs, HDDs a ventilátory připojitelné a vyměnitelné za provozu.
 • Možnost dualní SD karty pro zabezpečení hypervisorů.

Monitorování a správa odkudkoliv

Spravujte systémy prostřednictvím svého chytrého telefonu, notebooku nebo osobně díky možnostem místní i vzdálené správy.

 • Použijte svůj chytrý telefon a aplikaci OpenManage Mobile a bezpečně monitorujte vzdálené systémy nebo se připojte k serveru pomocí technologie NFC (Near Field Communications) a získejte přístup ke zprávám a protokolům o stavu prostřednictvím funkce iDRAC Quick Sync.
 • Použijte paměťovou jednotku USB pro nahrání konfiguračních souborů pro aktualizaci systému BIOS, řadičů iDRAC, PERC, adaptéru LOM (LAN on Motherboard) a karty NIC (Network Interface Card), s níž vám pomůže funkce iDRAC Direct.
 • Připojte notebook pomocí kabelu USB k rozhraní konzoly pro správu, která je součástí řadiče iDRAC8 a zajišťuje robustní správu přímo u systému.

Zrychlete nasazení služeb informačních technologií

Zajistěte efektivnější přidělování infrastruktury, zrychlete nasazení pracovního zatížení a zjednodušte poskytování služeb informačních technologií pomocí jednotné konzole a velmi intuitivního uživatelského rozhraní Active System Manager. Vylepšeno pro nejnovější generaci serverů PowerEdge a nabízí následující funkce: 

 • Konfiguraci serverů a I/O založenou na šablonách, správu identit a možnosti migračních služeb.
 • Rychlé nasazení zatížení s rozšiřující se knihovnou šablon.
 • Zpřístupnění cloud computingu s podporou pro řešení infrastruktury jako služby (IaaS) a pro řešení platformy jako služby (PaaS), včetně řešení od společností Red Hat a VMware.

Chci zadat poptávku

 Představení Dell PowerEdge R630

Back Dell PE R630Dell PE R630Dell PE R630
Front Dell PE R630Vlastnosti Dell PE R630

Podrobný popis

Zjednodušte a zautomatizujte úlohy správy informačních technologií

Spravujte servery svého datového centra způsobem, který vám vyhovuje: jednotlivě, hromadně, osobně, vzdáleně nebo pomocí chytrého telefonu – je to na vás! Konzistentní správa a integrace nástrojů třetích stran zajišťuje bezproblémovou správu serverů PowerEdge.

Zjednodušte správu serverů PowerEdge pomocí integrované inteligence vestavěného řadiče Dell iDRAC (Remote Access Controller) s nástrojem Lifecycle Controller a robustními, funkcemi pro správu šetřící čas, které nabízí celé portfolio řešení Dell OpenManage.

Správa bez agentů díky řadiči iDRAC8 s nástrojem LifeCycle Controller nabízí monitorování serveru a zařízení interního úložiště v reálném čase. Také sleduje stav serveru, několik interních parametrů a výkon systému, aniž by vyžadovala, abyste do serverového operačního systému instalovali agenty, kteří mohou vyžadovat další údržbu a klást nároky na výpočetní kapacitu.

Lifecycle Controller poskytuje automatizaci nasazení, aktualizací a podpory na požádání pro maximalizaci efektivity datového centra a dovede automaticky zavést do inventáře, monitorovat a aktualizovat jakýkoli nový systém Dell PowerEdge, který do datového centra přidáte. Obsahuje spravovatelné a trvalé integrované úložiště, díky jehož kombinaci s funkcemi pro správu systémů téměř nejsou potřebné tradiční nástroje a utility pro správu systémů využívající média.

Funkce předpřipraveného automatického nasazení rozpozná a samostatně nakonfiguruje servery Dell díky konfiguračním souborům uloženým na vyhrazených místech v interní síti, což může zrychlit instalaci a eliminovat chyby při manuálním zadávání informací. Správci mohou server jednoduše vložit do racku, zapojit kabely a odejít.

Automatické aktualizace serveru synchronizují servery s firmwarovými plány uloženými na vyhrazených místech v interní síti, a tím zjednodušují aktualizaci firmwaru.

Tech Support Report (reporty technické podpory) je automaticky spravována řadičem iDRAC, neustále aktualizuje zprávy o stavu serveru a monitoruje více než 5 000 klíčových systémových parametrů a může zkrátit čas potřebný k rozpoznání a vyřešení problémů se serverem.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Promo akce

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací