Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Dell PowerEdge R730

Neuvěřitelná všestrannost serveru PowerEdge R730 zajišťuje výjimečné funkce v prostoru racku s výškou pouze 2U. Díky kombinaci výkonných procesorů, velké paměti, možností rychlého úložiště a podpory akcelerátoru grafického procesoru přináší server R730 vynikající výsledky i v mnoha náročných prostředích.

Virtualizace a cloudové aplikace

Díky procesorům Intel Xeon E5-2600 v3 a až 24 slotům DIMM pro paměť DDR4 RAM nabízí server R730 výpočetní cykly a vlákna i rozsáhlou paměť, které jsou potřebné pro zajištění vyššího počtu větších a výkonnějších virtuálních strojů pro datová centra a cloudové platformy.

Vysoce škálovatelné úložiště až se šestnácti 12Gb jednotkami SAS a vysoce výkonným 12Gb řadičem PERC9 (PowerEdge RAID Controller) může ve vašem virtualizovaném prostředí výrazně zrychlit přístup k datům. Kromě toho mohou R730 využívat volitelný Dell Fluid Cache pro SAN a SanDisk DAS Cache technologii pro akceleraci aplikací a rychlý přístup k datům.

VDI a  HPC

Možnost výběru až dvou 300W akcelerátorů s dvojitou šířkou nebo grafických procesorů (v nabídce je řada Intel Xeon Phi, NVIDIA Tesla a AMD FirePro) podporujících prostředí, která vyžadují zrychlení zpracování, včetně implementace graficky náročné virtuální desktopové infrastruktury (VDI), jako jsou CAD/CAM a další výzkumné nebo vývojové aplikace. Sedm rozšiřujících slotů PCIe Gen3 a vyhrazený slot pro řadič RAID dále zlepšují flexibilitu I/O. Díky nim je server R730 skvělým výpočetním uzlem pro poskytovatele informačních technologií jako služeb (XaaS) a také pro high-performace computing (HCP) a i pro řešení zobrazování dat ve zdravotnictví.

Spolehlivé zpracování firemních dat a podpora rozhodování

Server R730 s oblíbenými rozměry 2S/2U lze snadno konfigurovat jako spolehlivý, univerzální server pro klíčové podnikové aplikace. Úložiště, které umožňuje horizontální škálování, automatizovanou správu a funkce vysoké dostupnosti jako například:

 • Redundantní Power Supply Units (PSUs).
 • PSUs, HDDs a ventilátory připojitelné a vyměnitelné za provozu.
 • Možnost dualní SD karty pro zabezpečení hypervisorů.

Monitorování a správa odkudkoliv

Spravujte systémy prostřednictvím svého chytrého telefonu, notebooku nebo osobně díky možnostem místní i vzdálené správy.

 • Použijte svůj chytrý telefon a aplikaci OpenManage Mobile a bezpečně monitorujte vzdálené systémy nebo se připojte k serveru pomocí technologie NFC (Near Field Communications) a získejte přístup ke zprávám a protokolům o stavu prostřednictvím funkce iDRAC Quick Sync.
 • Použijte paměťovou jednotku USB pro nahrání konfiguračních souborů pro aktualizaci systému BIOS, řadičů iDRAC, PERC, adaptéru LOM (LAN on Motherboard) a karty NIC (Network Interface Card), s níž vám pomůže funkce iDRAC Direct.
 • Připojte notebook pomocí kabelu USB k rozhraní konzoly pro správu, která je součástí řadiče iDRAC8 a zajišťuje robustní správu přímo u systému.

Zrychlete nasazení služeb informačních technologií

Zajistěte efektivnější přidělování infrastruktury, zrychlete nasazení pracovního zatížení a zjednodušte poskytování služeb informačních technologií pomocí jednotné konzole a velmi intuitivního uživatelského rozhraní Active System Manager. Vylepšeno pro nejnovější generaci serverů PowerEdge a nabízí následující funkce: 

 • Konfiguraci serverů a I/O založenou na šablonách, správu identit a možnosti migračních služeb.
 • Rychlé nasazení zatížení s rozšiřující se knihovnou šablon.
 • Zpřístupnění cloud computingu s podporou pro řešení infrastruktury jako služby (IaaS) a pro řešení platformy jako služby (PaaS), včetně řešení od společností Red Hat a VMware.

Chci zadat poptávku

Představení Dell PowerEdge R730

Dell PE R730Dell PE R730 backDell PE R730 front
Dell PE R730 insidePopis

Doplňkové info

Podrobný popis

Zjednodušte a zautomatizujte úlohy správy informačních technologií

Zjednodušte správu serverů PowerEdge pomocí integrované inteligence vestavěného řadiče Dell iDRAC (Remote Access Controller) s nástrojem Lifecycle Controller a robustními, funkcemi pro správu šetřící čas, které nabízí celé portfolio řešení Dell OpenManage.

Správa bez agentů díky řadiči iDRAC8 s nástrojem LifeCycle Controller nabízí monitorování serveru a zařízení interního úložiště v reálném čase. Také sleduje stav serveru, několik interních parametrů a výkon systému, aniž by vyžadovala, abyste do serverového operačního systému instalovali agenty, kteří mohou vyžadovat další údržbu a klást nároky na výpočetní kapacitu.

Funkce předpřipraveného automatického nasazení rozpozná a samostatně nakonfiguruje servery Dell díky konfiguračním souborům uloženým na vyhrazených místech v interní síti, což může zrychlit instalaci a eliminovat chyby při manuálním zadávání informací. Správci mohou server jednoduše vložit do racku, zapojit kabely a odejít.

Automatické aktualizace serveru synchronizují servery s firmwarovými plány uloženými na vyhrazených místech v interní síti, a tím zjednodušují aktualizaci firmwaru.

Tech Support Report (reporty technické podpory) je automaticky spravována řadičem iDRAC, neustále aktualizuje zprávy o stavu serveru a monitoruje více než 5 000 klíčových systémových parametrů a může zkrátit čas potřebný k rozpoznání a vyřešení problémů se serverem.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Související produkty

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací