Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Fujitsu

Fujitsu 

Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb.

O společnosti

Fujitsu nabízí komplexní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 170 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Fujitsu společně se svými zákazníky využívá své dlouholeté zkušenosti a sílu ICT k vytváření budoucnosti naší společnosti. Fujitsu patří mezi světové průkopníky Green Computingu a na zelených technologiích a výrobě k přírodě šetrnému hardwaru si obzvláště zakládá. Výrobky Fujitsu v sobě snoubí preciznost německého inženýrství a japonské kvality.

Fujitsu Technology Solutions má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s implementací výpočetních systémů v komerční sféře i v prostředí státních institucí. Jejich dodávky zahrnují prvotřídní servery na bázi rozličných platforem, mainframy či zařízení pro ukládání dat. Patří též mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic pro firmy i domácnosti.

Portfolio produktů:

 • Servery – servery PRIMERGY, UNIX server a další.
 • Datová úložiště – All Flash Arrays, systémy páskových úložišť, řešení ochrany dat a další.
 • Stolní počítače a notebooky – mobilní zařízení, Smart Zero Client, tencí klienti, osobní počítače, pracovní stanice a další.
 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací