Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Náš tým

Jaroslav Prodělal

Jaroslav Prodělal

managing partner, consultant & sales

Má velký přehled z mnoha oblastí a spoustu nápadů, jak a kam rozvíjet OldanyGroup dál. Pokud se zabere do práce, je ochotný ji dokončit i pozdě v noci. Mezi jeho typické vlastnosti patří všestrannost, preciznost a poctivost. Je také tím, kdo komunikuje s většinou zákazníků. Pravidelně ho doprovází Don, hravé štěně, které je vždy zklamané, když okolí nedocení jeho smysl pro hru. Volný čas nejraději tráví ve společnosti přátel, a pokud má možnost, odpočívá při squashi nebo na snowboardu.

jprodelal@oldanygroup.cz / +420 222 550 022

Pavel Mikulka

Pavel Mikulka

partner, chief technology officer

Má neobyčejný přehled o všem, co se zajímavého ve světě IT děje a pravidelně o tom ostatní informuje. Je klidný, pracovitý a skoro každou větu pronáší s úsměvem. Stará se hlavně o technická řešení a je během dne k dispozici na helpdesku. Se svojí vlídností a moudrým nadhledem je ideální kontaktní osobou pro řešení (technických) problémů. Když ho nezastihnete v práci, tak je nejspíš v lese nebo jiném kopcovitém terénu na kole.

pmikulka@oldanygroup.cz / +420 222 550 020

Tomáš Andrle

Tomáš Andrle

product manager TiCtOG

Tohle je přesně typ člověka, který nepokazí žádnou legraci, což dokazuje jeho věčně nemrznoucí úsměv. Jeho největší motivací je, že může znovu a znovu přicházet s novými nápady, které s vášní prosazuje v kolektivu a posléze realizuje. Když jej něco opravdu baví, je k nezastavení, což se u jeho blízkých často setkává s nepochopením. Volný čas rád tráví se svojí přítulnou přítelkyní, báječnými kolegy a neméně tak s rodinou. Rád si zalyžuje, zaplave a čas od času někomu rád sabotuje squash.

Petr Suchomel

Petr Suchomel

security manager

Velmi aktivní člověk se zálibou ve sportu. Věnuje se mimo jiné kulturistice a thai boxu. Ve volném čase rád cestuje a ochutnává skvosty cizích kuchyní. Zajímá ho moderní architektura a interiérový design.

Rudolf Dvořák

Rudolf Dvořák

senior windows server administrator

Velký sportovní fanoušek, který vždycky každému rád se vším poradí - ať už co se pracovních a technických věcí týče, nebo i čehokoliv jiného. Počítačům se věnuje už od malička a patří mezi jeho největší koníčky společně s lyžováním. Ideálním relaxačním prostředkem je pro něj posezení s kamarády.

Iva Brejlová

Iva Brejlová

PR & social media specialist

Fanynka všech komunikací, internetových sociálních světů a jiných vymožeností, kde se ztrácí čas. Tak ho tam ztrácí pracovně. Ráda si rozšiřuje obzory v nových kulturách a snaží se o všem dozvědět co nejvíc – takže si při cestách popovídala s domorodci třeba i vietnamsky. Vůbec ale netuší o čem. 

Jana Pečinková

Jana Pečinková

HR & backoffice assistant

Humanitně zaměřená osoba jako protiklad svým IT kolegům, jež má stále snahu porozumět jejich světu. Svou energii dobíjí při objevování krás české země s přítelem a jejich čtyřnohým obráncem a ráda se zastaví při sledování dobrého filmu.

Jakub Veverka

Jakub Veverka

team leader development

Studuje informatiku na ČVUT a zajímá se téměř o všechno, co se točí okolo IT. Rád bere věci s humorem, který je mu vlastní. Má rád nová mobilní zařízení a vše kolem nich. V poslední době ho také uchvátilo téma umělé inteligence. Pokud začne s prací, musí si vyhrát i s nejmenšími detaily, aby s ní byl naprosto spokojený. Ve volném čase rád posedí s přáteli a miluje prakticky jakýkoliv sport. Dříve hrával závodně hokej, který poté vystřídal florbal.

Radek Štumbauer

Radek Štumbauer

software developer

Již nějakou dobu studuje aplikovanou informatiku na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Rád se dále vzdělává a učí novým programovacím jazykům, postupům a technikám. Zajímá se o nové technologie hlavně z oblasti IT. V poslední době se také zajímá o mikropočítače Arduino a Raspberry Pi. Jeho oblíbenými sportovní aktivitami jsou například squash, stolní tenis nebo lyžování.

Peter Bábics

Peter Babics

junior system engineer

Je studentem FIT ČVUT.  Zajímá se obecně o Linux, sítě, bezpečnost, programování a s oblibou čte články o nových technologiích a postupech v IT. Během volných víkendů rád vyrazí ven na kolo, případně na nějaký pořádný metalový koncert.

Šimon Růžička

Šimon Růžička

software developer

Student MFF UK se zájmem o FOSS a UNIX-like systémy, rád sleduje a zkouší novinky v této oblasti a občas i něco sám přispěje. Má také zájem o grafiku a kreslení a je trumpetistou-amatérem. Ve volném čase se zajímá i o historii a politiku a rád si zahraje volejbal, nebo někam vyjede na kole.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací