Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Lidé

Jaroslav Prodělal

Jaroslav Prodělal

managing partner, consultant & sales

Má velký přehled z mnoha oblastí a spoustu nápadů, jak a kam rozvíjet OldanyGroup dál. Pokud se zabere do práce, je ochotný ji dokončit i pozdě v noci. Mezi jeho typické vlastnosti patří všestrannost, preciznost a poctivost. Je také tím, kdo komunikuje s většinou zákazníků. Pravidelně ho doprovází Don, hravé štěně, které je vždy zklamané, když okolí nedocení jeho smysl pro hru. Volný čas nejraději tráví ve společnosti přátel, a pokud má možnost, odpočívá při squashi nebo na snowboardu.

jprodelal@oldanygroup.cz / +420 222 550 022

Pavel Mikulka

Pavel Mikulka

partner, chief technology officer

Má neobyčejný přehled o všem, co se zajímavého ve světě IT děje a pravidelně o tom ostatní informuje. Je klidný, pracovitý a skoro každou větu pronáší s úsměvem. Stará se hlavně o technická řešení a je během dne k dispozici na helpdesku. Se svojí vlídností a moudrým nadhledem je ideální kontaktní osobou pro řešení (technických) problémů. Když ho nezastihnete v práci, tak je nejspíš v lese nebo jiném kopcovitém terénu na kole.

pmikulka@oldanygroup.cz / +420 222 550 020

Petr Suchomel

Petr Suchomel

security manager

Velmi aktivní člověk se zálibou ve sportu. Věnuje se mimo jiné kulturistice a thai boxu. Ve volném čase rád cestuje a ochutnává skvosty cizích kuchyní. Zajímá ho moderní architektura a interiérový design.

Rudolf Dvořák

Rudolf Dvořák

senior windows server administrator

Velký sportovní fanoušek, který vždycky každému rád se vším poradí - ať už co se pracovních a technických věcí týče, nebo i čehokoliv jiného. Počítačům se věnuje už od malička a patří mezi jeho největší koníčky společně s lyžováním. Ideálním relaxačním prostředkem je pro něj posezení s kamarády.

Iva Brejlová

Iva Brejlová

PR & social media specialist

Fanynka všech komunikací, internetových sociálních světů a jiných vymožeností, kde se ztrácí čas. Tak ho tam ztrácí pracovně. Ráda si rozšiřuje obzory v nových kulturách a snaží se o všem dozvědět co nejvíc – takže si při cestách popovídala s domorodci třeba i vietnamsky. Vůbec ale netuší o čem. 

Jana Pečinková

Jana Pečinková

HR & backoffice assistant

Humanitně zaměřená osoba jako protiklad svým IT kolegům, jež má stále snahu porozumět jejich světu. Svou energii dobíjí při objevování krás české země s přítelem a jejich čtyřnohým obráncem a ráda se zastaví při sledování dobrého filmu.

Jakub Veverka

Jakub Veverka

team leader development

Studuje informatiku na ČVUT a zajímá se téměř o všechno, co se točí okolo IT. Rád bere věci s humorem, který je mu vlastní. Má rád nová mobilní zařízení a vše kolem nich. V poslední době ho také uchvátilo téma umělé inteligence. Pokud začne s prací, musí si vyhrát i s nejmenšími detaily, aby s ní byl naprosto spokojený. Ve volném čase rád posedí s přáteli a miluje prakticky jakýkoliv sport. Dříve hrával závodně hokej, který poté vystřídal florbal.

Radek Štumbauer

Radek Štumbauer

software developer

Již nějakou dobu studuje aplikovanou informatiku na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Rád se dále vzdělává a učí novým programovacím jazykům, postupům a technikám. Zajímá se o nové technologie hlavně z oblasti IT. V poslední době se také zajímá o mikropočítače Arduino a Raspberry Pi. Jeho oblíbenými sportovní aktivitami jsou například squash, stolní tenis nebo lyžování.

Peter Bábics

Peter Babics

junior system engineer

Je studentem FIT ČVUT.  Zajímá se obecně o Linux, sítě, bezpečnost, programování a s oblibou čte články o nových technologiích a postupech v IT. Během volných víkendů rád vyrazí ven na kolo, případně na nějaký pořádný metalový koncert.

Šimon Růžička

Šimon Růžička

software developer

Student MFF UK se zájmem o FOSS a UNIX-like systémy, rád sleduje a zkouší novinky v této oblasti a občas i něco sám přispěje. Má také zájem o grafiku a kreslení a je trumpetistou-amatérem. Ve volném čase se zajímá i o historii a politiku a rád si zahraje volejbal, nebo někam vyjede na kole.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací