Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Klienti

Komerční sektor

Internetové služby

WDT s.r.o.

WDT s.r.o.

Ve společnosti OldanyGroup s. r. o. jsme nalezli partnera, který svým profesionálním postojem naplnil naše očekávání.

Jaroslav Krause, ředitel

Cognito.CZ, s.r.o.

Cognito.CZ, s.r.o.

OldanyGroup je již několik let naším preferovaným a spolehlivým partnerem v dodávkách služeb i zboží. Vždy pro nás najde takové řešení, které přesně odpovídá našim potřebám. Díky této spolupráci vím, že se o chod IT nemusím starat, protože je stoprocentně zajištěn.

Jan Janča, výkonný ředitel

Český server.cz s.r.o.

Před dvěma lety jsem musel vyřešit volbu zdali najít a zaměstnat administrátora nebo své firemní servery svěřit do správy odborné společnosti. Zvítězila volba společnosti OldanyGroup. Již brzy se ukázalo, že to byl krok správným směrem. Díky OldanyGroup se nám podařilo přejít na stabilnější virtuální infrastrukturu a minimalizovat výpadky našich systémů. Z jejich činnosti je čitelná vysoká odbornost, zájem o tento obor a chuť pracovat. Dnes je společnost OldanyGroup našim důležitým partnerem, který 365 dní v roce zajišťuje bezproblémových chod našeho hardwaru i softwaru, který využívá víc jak 1000 našich klientů.

Lukáš Toman

Software

MoroSystems s.r.o.

Pro nás i naše zákazníky je klíčové, aby naše serverové systémy byly stále dostupné a v případě nenadálých událostí byl někdo, kdo problém okamžitě odstraní. Ten někdo je pro nás společnost OldanyGroup a její tým specialistů na správu operačních systémů. V našem prostředí máme jak systémy Windows, tak Linux a běží na nich rozmanité aplikace od mailových služeb, až po velké aplikační a databázové servery. Nikdy se nám nestalo, že by si OldanyGroup nevěděla s některým systémem rady. Jsem rád, že jsme našli partnera na takto klíčovou roli pro naše podnikání.

Mgr. Tomáš Páral, jednatel

QCM s.r.o.

OldanyGroup nám již v minulosti dodala software pro naše zákazníky, nyní jsme komunikaci obnovili poptávkou software VMware. Na první schůzce mi byly zodpovězeny všechny dotazy, na které jsem se ptal, což se mi u ostatních dodavatelů nestává. Na základě toho jsme kromě realizace samotného nákupu licencí započali spolupráci v oblasti konzultací k virtuální infrastruktuře a řešením výkoného diskového pole, která probíhá naprosto dle mých představ.

Jaroslav Slezák, vedoucí technického oddělení

Poradenství, daňové a právní služby

Haglley Corporation s.r.o.

Haglley Corporation s.r.o.

Řešení dodané společností OldanyGroup nám zabezpečilo větší efektivitu a flexibilitu správy naší serverové infrastruktury. My se nyní můžeme naplno věnovat svému oboru podnikání. Společnost OldanyGroup se ukázala jako silný partner v oblasti virtualizace, migrace stávající infrastruktury do virtuální a v její kompletní správě.

Lukáš Havlík, výkonný ředitel

Vladimír Lein - DOS

Vladimír Lein - DOS

Do doby, než jsme začali spolupracovat se společností OldanyGroup, jsme se velmi často potýkali s problémy na našich systémech. To vše je nyní minulostí, protože veškerou zodpovědnost za naše IT převzala OldanyGroup a stala se tak naším strategickým partnerem, který bez výhrad naplňuje naše představy o fungování takové spolupráce. Díky nim dnes víme, co je to virtualizace a co vše dokáže. Navíc propojením poboček do VPN jsme mohli centralizovat naše systémy do jednoho datacentra, což nám pomohlo zjednodušit a zefektivnit celou IT infrastrukturu.

Mgr. Vladimír Lein, MBA, majitel

Medicína a farmacie

Pears Health Cyber, s. r. o.

Společnost OldanyGroup pro nás spravuje systémy již od roku 2005 a naše spolupráce byla vždy bezproblémová. Naše serverová virtuální infrastruktura je pro naše podnikání klíčová a jakýkoli byť sebemenší výpadek pro nás znamená citelné ztráty. Z toho důvodu je pro nás důležité mít partnera, který se o vše postará. Tímto partnerem je pro nás společnost OldanyGroup, která svým proaktivním, profesionálním a inovativním (jak sami říkají) přístupem a komunikací umí zajistit nepřetržitý chod našich systémů, velmi pružně reagovat na nahodilé události a zejména nám vždy doporučit řešení, která pro nás budou funkční a spolehlivá. OldanyGroup je naším klíčovým dodavatelem služeb, díky němuž můžeme i my našim zákazníkům nabízet vysoký standard.

Mgr. Tomáš Hajdin, IT manager

Generi Biotech s.r.o.

Spolupráce se společností OldanyGroup je z naší strany hodnocena jako velmi dobrá. Již první kontakt, který jsme měli s OldanyGroup, byl velmi pozitivní, protože jejich nabídka podaná v rámci veřejného výběrového řízení byla naprosto bezchybná jak po administrativní, tak technické stránce. A tak pokračoval i celý projekt od dodávky zboží, až po implementaci. Já osobně i IT tým jsme s celým řešením velmi spokojeni a další spolupráce probíhá ke spokojenosti všech.

Radovan Haluza, jednatel společnosti

Ostatní

Alltoys s.r.o.

Již na první schůzce nám společnost OldanyGroup dokázala, že rozumí tomu, co dělá. Na základě úvodní konzultace jsme tak od nich objednali jak software, tak implementační práce. Celý projekt  implementace sdílené virtuální infrastruktury proběhl naprosto bez problémů a na OldanyGroup se obrátím kdykoli budu opět potřebovat něco prokonzultovat nebo udělat.

Pavel Bašista, IT manager

Czech News Center a.s.

Při spolupráci s OldanyGroup jsme si zvykli na proaktivní komunikaci a spolehlivost. Dokázali nám nabídnout řešení, které jsme potřebovali, a nikoli, které by bylo nejlepší pro ně nám prodat.

Jan Kratochvíl, síťový specialista

Třídič s.r.o.

Společnost OldanyGroup jsme si vybrali pro realizaci projektu virtualizace naší infrastruktury, protože ze všech nabídek právě ta jejich splňovala nejlépe naše požadavky. Navíc mě zaujal jejich aktivní přístup ke vzájemné komunikaci a odbornost při řešení technických otázek. Dodávka zboží i celá implementace projektu proběhla bez jakéhokoli problému. I po dokončení a předání projektu mi vyšli maximálně vstříc, když bylo třeba ještě někde něco upravit a nastavit. Je dobré vědět, že se máme na koho obrátit, pokud nastane situace, že si nebudeme vědět s něčím rady.

Mgr. Ondřej Mikulica, IT manažer

Block a.s.

Když jsme vybírali dodavatele pro komplexní dodávku hardware, software a služeb pro virtualizaci naší infrastruktury, byla společnost OldanyGroup poslední, kterou jsme oslovili, protože se nám nabízená řešení ostatních dodavatelů zdála předražená a zajímal nás také další názor. Dobře jsme udělali, když jsme po pečlivém zvážení jako dodavatele vybrali právě OldanyGroup. Celý projekt proběhl naprosto bezchybně, přičemž jsem musel osobně vedení společnosti potvrdit, že jedeme na nové infrastruktuře, protože uživatelé zkrátka nic nepoznali.

Bc. Zdeněk Horák, správce IT

Plzeňská teplárenská a.s.

Pružná, jasná a relevantní, tak bych charakterizoval komunikaci při spolupráci s OldanyGroup. Produkt, který nám nabídli a následně dodali je opravdu takový, jak byl prezentován, když jsme o něm s OldanyGroup jednali. OldanyGroup splňuje mé představy o tom, jak by měla dodavatelská firma se zákazníkem jednat.

Otakar Šrámek, vedoucí IT

Školství

SOŠP a SOUS Hranice

SOŠP a SOUS Hranice

Se společností OldanyGroup spolupracuji již od roku 2008 a díky společnému úsilí měla naše škola jako první v ČR implementaci virtuální desktopové infrastruktury. Od té doby jsme převedli všechny agendy školy do virtuální infrastruktury, výhody virtualizace využíváme hlavně při zajišťování výuky, v níž dává využívání virtuálních stanic mnohem širší možnosti a zjednodušenou správu. V OldanyGroup jsem našel partnera, který se dokonale orientuje v oblasti virtualizace a správy operačních systémů. Na jejich straně výborně nastavené procesy zajišťují, že se nikdy nestalo, že by některých z mých požadavků zapadl, naopak bývá většinou vyřízen dříve než bych očekával. Jako největší devizu naší spolupráce bych vyzdvihl to, že mi umí vždy dobře poradit jak v oblasti virtuální infrastruktury, tak i v oblasti směřování dalšího rozvoje ICT na škole. Věřím, že se naše spolupráce bude nadále rozvíjet.

Petr Škrabal, správce ICT, učitel

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína

Společnost OldanyGroup jsme oslovili zejména proto, že jsme na ně získali dobré reference od stávajících zákazníků z oblasti školství. To, že se jedná o zkušené odborníky, se nám potvrdilo už při první schůzce, kde nám vysvětlili všechna pro a proti námi poptávaného řešení a poradili nám, jakým směrem se ubírat. Celý projekt je zatím ve stádiu příprav, ale jsme přesvědčeni, že OldanyGroup pro nás je tím správným partnerem. O jejich kompetenci v oblasti virtualizace desktopů jasně hovoří i jejich vlastní řešení tenkého klienta TiCtOG.

Roman Vencl

Gymnázium a SOŠ Nový Jičín

Spolupráce se společností OldanyGroup byla zahájena díky dobrým referencím, které jsme na ni získali od existujících zákazníků a díky referenčnímu projektu. Při realizaci projektu virtualizace desktopů v naší organizaci jsme se přesvědčili o tom, že OldanyGroup dobře ví, co dělá a že si dokáže poradit i při nestandardních situacích. Naše spolupráce dále pokračuje a OldanyGroup má u nás pozici preferovaného partnera v oblasti IT služeb.

Radovan Jansa, správce IT

Veřejný sektor

Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod

Projekt virtualizace infrastruktury se  u nás řešil delší dobu. Společnost OldanyGroup se před i po implementaci ukázala jako vysoce odborný partner, který vždy dokázal zodpovědět všechny mé dotazy a reagovat na jednotlivé požadavky. Je mi potěšením spolupracovat s takto dobře komunikujícími obchodními partnery.

Ing. Dan Horáček, systémový inženýr

Krkonošský národní park

Při výběru vhodného zálohovacího řešení jsem narazil i na společnost OldanyGroup, která nabízí produkty Veeam. Byl jsem mile překvapen, protože jsem již v prvním telefonu dostal veškeré potřebné informace pro rozhodnutí a zároveň i doporučení k zakoupení software ve výhodném balíčku, o kterém jsem předtím nevěděl. Od té doby jsme se společností OldanyGroup v kontaktu, protože nás kromě výborné a rychlé komunikace zaujalo i jejich řešení tenkého klienta TiCtOG.

Radek Hofman, správce ICT

Statutární město Děčín

Z důvodu nevyhovujícího stavu zálohování virtuální infrastruktury jsme poptali společnost OldanyGroup, aby nám s tímto problémem pomohla. Na základě konzultací, které nám k této problematice poskytli a nabídky produktu Veeam, jsme toto řešení naimplementovali. Jsem naprosto spokojen jak se spoluprací s OldanyGroup, tak produktem, který nám doporučili.

Marián Kubinec, správce technologického centra

Městský úřad Dvůr Králové nad Labem

Dodávka zboží i implementace zálohovacího software do naší infrastruktury proběhla velmi rychle a profesionálně. Od doby, co jsme s OldanyGroup začali spolupracovat, vím na koho se vždy obrátit, pokud potřebuji relevantní informaci v oblasti virtuální infrastruktury a její správy.

Ing. Ondřej Samek, vedoucí odboru informatiky

Okresní soud v Trutnově

Společnost OldanyGroup hodnotím jako velmi spolehlivého a odborného dodavatele. Naše spolupráce není nijak intenzivní, ovšem pokud jsem měl nějaký dotaz nebo požadavek,  vždy mi ochotně vyhověli a poradili. Jsem zároveň velmi spokojen se softwarem, který mi na základě jejich doporučení dodali a který denně používám pro zálohování naší virtuální infrastruktury.

Ing. Roman Týfa, informatik

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací