Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Články

 • Reporting, kapacitní plánování a sledování změn virtuálního prostředí

  Reporting, kapacitní plánování a sledování změn virtuálního prostředí

  15.11.2010 Postupný přechod z fyzické infrastruktury na virtuální je zásadní změnou ve správě a řízení celého IT prostředí. Větší flexibilita umožňuje dynamičtější fungování a správu ICT prostředků, větší utilizace zdrojů serverů přináší efektivní nakládání s investicemi a jejich ochranu.

  Detail článku

 • Přednáška V3C: Vyhodnocení dotazníků (letní semestr 2009/2010)

  Přednáška V3C: Vyhodnocení dotazníků (letní semestr 2009/2010)

  30.9.2010 OldanyGroup se snaží doplnit a rozšířit výuku informatiky na vysokých školách aktuálními informacemi o inovativních technologiích virtualizace a cloud computingu a o jejich praktické ukázky. Pro neustálé zlepšování přednášek využíváme zpětnou vazbu posluchačů.

  Detail článku

 • Přednáška V3C: Vyhodnocení dotazníků (podzim 2009)

  Přednáška V3C: Vyhodnocení dotazníků (podzim 2009)

  23.3.2010 Dotazníky na kvalitu přednášky a názory posluchačů na přednášená témata tvoří nedílnou součást všech námi uskutečněných přednášek. Tentokrát tedy přinášíme informace z vyhodnocení dotazníků přednášek konaných v podzimním semestru 2009.

  Detail článku

 • Přednáška V3C: Vyhodnocení dotazníků

  Přednáška V3C: Vyhodnocení dotazníků

  29.12.2009 Součástí každé přednášky je i dotazník rozdávaný mezi posluchače, jehož výsledky přiblíží následující vyhodnocení.

  Detail článku

 • Přednáška: Virtualizace, clustery a cloud computing (V3C)

  Přednáška: Virtualizace, clustery a cloud computing (V3C)

  1.10.2009 Virtualizace hýbe světem IT, clustery umožňují spolupráci několika systémů jako jednoho celku a cloud computing je logickým spojením zmíněných dvou technologií. Pro nás je setkání s těmito inovativními technologiemi denní chléb a rozhodli jsme se, že si získané znalosti a zkušenosti nebudeme nechávat pro sebe a tak jsme vyšším odborným a vysokým školám se zaměřením na IT v ČR nabídli možnost uspořádání přednášky pro jejich studenty.

  Detail článku

 • VMware vSphere 4: Co je nového? (1. část)

  VMware vSphere 4: Co je nového? (1. část)

  27.4.2009 VMware vSphere 4 byl očekávaným produktem obsahujícím technologie, které byly průběžně oznamovány a prezentovány na konferencích. Všichni nedočkavě očekávali, zda technologie jako VMware VMsafe, VMware Fault Tolerance budou součástí VMware vSphere 4. Až do posledního okamžiku nebylo nic zřejmé, nevědělo se, co bude a nebude součástí tohoto produktu. My jsem měli vSphere 4 k dispozici v beta testování, a tak jsme se mohli s jeho funkcionalitou seznámit již dlouho před samotným ohlášením, proto vám můžeme přinést informace z první ruky.

  Detail článku

Předchozí 1 2

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací