Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Podpořili jsme

Letní dům, z.ú.

Letní dům

Letní dům pomáhá od roku 1997 dětem a mladým lidem z dětských domovů a rodinám, pracuje dlouhodobě a cíleně, tvořivě rozvíjí osobnost, pomáhá v krizovém období a podporuje vztahové vazby v prostředí, kde děti a mladí lidé vyrůstají.

Dětské krizové centrum, z.ú.

Dětské krizové centrum

Dětské krizové centrum (DKC) bylo založeno již v roce 1992  jako první zařízení v ČR specializované na problematiku dětí týraných, zneužívaných a zanedbávaných (syndrom CAN).

Naděje pro zvířata, z.ú.

Azyl pro opuštěná zvířata

Azyl opuštěných zvířat Libeň v současné podobě funguje od roku 2011, kdy byla založena nezisková organizace Naděje pro zvířata, z.ú. Poskytuje útočiště psům z různých koutů ČR. Azyl funguje na čistě dobrovolnické bázi.

Studio Oáza

Studio Oáza

Studio Oáza je nezisková organizace, která nabízí kulturní, vzdělávací a umělecké aktivity pro lidi s mentálním postižením. Poskytuje kvalitní náplň volného času a umožňuje těmto lidem rozvinout své schopnosti, najít smysl své práce a integrovat se do společnosti.

Lékaři bez hranic

Lékaři bez hranic

Lékaři bez hranic / Médecins Sans Frontières jsou mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů. Poskytuje zdravotnickou pomoc v téměř 70 zemích světa s více než 2.500 mezinárodních a 29.000 místních spolupracovníků.

Chcete také pomoci neziskovým organizacím? Vyberte si oblast a organizaci, které chcete přispět pomocí serveru Darujspravne.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací