Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Podporujeme

LATA

LATA

Sdružení Lata pomáhá dětem a mladým lidem, kteří neměli v životě tolik štěstí. Jejich „postižení“ není často na první pohled viditelné a přesto jsou výrazně ohroženi selháním a vyloučením ze společnosti. Jedná se především o děti z dětských domovů, děti z rozvrácených a neúplných rodin, mládež opouštějící ústavní výchovu a vstupující do samostatného života nebo děti a mládež vyloučené z vrstevnického kolektivu kvůli svojí odlišnosti.

Dobrý Anděl

Dobrý anděl

Dobrý Anděl pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do finanční tísně. Cílem systému Dobrý Anděl je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Nadační fond Dobrý Anděl byl založen v roce 2011.

ADRA

ADRA

ADRA (Adventist Development and Relief Agency) je mezinárodní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 125 zemích světa. V České republice funguje od roku 1992.

Chcete také pomoci neziskovým organizacím? Vyberte si oblast a organizaci, které chcete přispět pomocí serveru Darujspravne.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací