Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Produkty

Proto, abychom pro vás mohli být solution provider, který zajistí celé řešení od A do Z, disponujeme portfoliem produktů, které nám umožní dodávat komplexní virtualizační řešení a řešení pro správu linux/windows systémů za nižší ceny než kdybychom ho museli nakupovat u jiných prodejců.

 Do našeho portfolia produktů patří zejména ty produkty, které se vážou na některou z oblastí služeb, které vám poskytujeme:

Naprostá většina produktů, které vám nabízíme je prověřena a otestována našimi odborníky, proto se na nás můžete obracet při nasazení, provozu a případně řešení problémů s jednotlivými produkty. Tímto jednoznačně plníme svoji úlohu jako prodejce s přidanou hodnotou (value added reseller, VAR) a můžeme vám k těmto produktům taktéž poskytnout odbornou konzultaci.

K většině produktů lze zakoupit, nebo již obsahují, podporu:

 • pro software produkty je to služba "podpora a předplatné" (support and subscription, SnS), která vás v předplaceném období opravňuje k využití telefonické/emailové podpory přímo od výrobce, a také bezplatný update/upgrade daného produktu 
 • pro hardware to jsou potom služby rozšířené záruky, zásahu na místě u zákazníka a také nárok na bezplatný update/upgrade software běžícího v zařízeních

Všem našim klientům doporučujeme tyto služby k produktům využívat, protože jsme se již mnohokrát přesvědčili, že se jedná o dobrou investici s ještě lepší návratností.

Naši významní partneři v oblasti software a hardware

Software:

M-Files

M-Files Solution Provider

M-Files Corporation je finská softwarová společnost, vyvíjející platformu pro správu a řízení podnikových dat a obsahu (Enterprise Content Management, Enterprise Data Management). 

VMware

VMware

VMware je světovou jedničkou a leaderem ve virtualizaci.

Veeam

Veeam

Veeam je rychle se rozvíjející společnost, dodavatel software pro správu virtuální infrastruktury pro produkty VMware.

BarracudaWare/Yosemite

BarracudaWare

BarracudaWare (dříve Yosemite Technologies) je výrobcem zálohovacího software pro malé a střední společnosti.

ESET

ESET

ESET je světový producent bezpečnostního antivirového software pro firmy i jednotlivce.

Citrix

Citrix je významný hráčem na poli desktopové virtualizace a dalších virtuálních počítačových řešení, která pomáhají lidem pracovat kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv přístroje.

Hardware:

Dell

Dell

Dell je významný dodavatel serverů, osobních počítačů a diskových polí.

IBM

IBM

IBM je jednou z nejvýznamnějších světových firem se stoletou tradicí v oblasti IT technologií.

Axis

Axis

Axis je předním výrobcem v oblasti síťového videa a hlavním aktérem v oblasti přechodu z analogového na digitální videodohled.

Brocade

Brocade

Brocade je leaderem na trhu síťových řešení a správy aplikací pro sítě LAN/WAN/MAN a také pro storage systém SAN se zaměřením na datová centra a poskytovatele služeb.

EMC

EMC

EMC je světovým leaderem oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací.

Samsung

Samsung

Samsung je lídrem nejen v oblasti digitálních technologií, značka Samsung totiž zahrnuje více mezinárodních společností (Samsung Engineering & Construction, Samsung Heavy Industries, apod.).

Fujitsu 

Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb.

Aruba Networks

Aruba

Aruba Networks je vedoucím poskytovatelem síťových řešení příštích generací pro mobilitu podniků.

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard (HP) je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb.

 

 

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací