Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Školení

PROMO AKCE
Pokud si do konce tohoto roku (2016) objednáte přes naši společnost školení, účastník školení od nás obdrží dárkový voucher na částku odpovídající 10 % z ceny školení. Akce se vztahuje na všechny školení Citrix a Veeam v naší nabídce a vybraná školení VMware.

IT technologie jsou stěžejním nástrojem v našem každodenním životě. IT je bezpochyby jedním z nejrychleji se vyvíjejících odvětví. Každý rok je vydáván a představován nespočet nových produktů a řešení, a zároveň aktualizací existujících. Ovšem ani to nejlepší IT řešení nepřinese organizacím požadované výsledky, pokud uživatelé nerozumí dokonale jeho funkcím.

Vzhledem k rychlosti vývoje tohoto odvětví je důležité, aby IT profesionálové drželi krok s novinkami v odvětví a investovali do rozvoje a zdokonalování svých znalostí. Nové poznatky z absolvovaných školení pomohou nejen pracovníkům IT ale i organizacím samotným odlišit se od konkurence.

Naše společnost Vám nyní nabízí možnost rozšířit Vaše znalosti v oblasti IT díky nabídce školení k produktům a technologiím Citrix, Veeam a VMware.

Školení vedou kvalitní a certifikovaní lektoři společnosti Arrow ECS s dlouholetými praktickými zkušenostmi v dané oblasti, součástí školení jsou i praktické cvičení a ukázky. Školení je možné poskytnout také přímo ve Vaší organizaci a přizpůsobit Vašim firemním potřebám.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na telefonu 222 550 020 nebo na emailu sales@oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací