Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

BeeScale: Ovládání virtuálních serverů z mobilních zařízení prostřednictvím aplikace BeeScale Client

BeeScale: Ovládání virtuálních serverů z mobilních zařízení prostřednictvím aplikace BeeScale Client 27.6.2012 Společnost OldanyGroup vyvinula vlastní Android aplikaci BeeScale Client pro svou cloud computingovou službu BeeScale, která umožňuje provoz virtuálních serverů.

Díky aplikaci BeeScale Client mohou nyní všichni uživatelé kdykoliv a odkudkoliv přistupovat ke službě BeeScale z vlastního mobilního zařízení a ovládat tak své virtuální servery z pohodlí chytrého telefonu nebo tabletu.
Aplikace je dostupná zdarma na Google Play.

BeeScale Client umožňuje rychlý přehled všech vServerů včetně jejich veřejných IP adres a aktuálního stavu. Uživatel tak vidí všechny informace potřebné pro přístup ke svým vServerům a zároveň má aktuální informace o jejich stavu. Dále má přístup k přehledu provedených plateb, zůstatku kreditu, jeho aktuálního čerpání a odhadu doby vyčerpání.

Aplikace využívá technologie nedávno představeného BeeScale API, které umožňuje vývojářům snadno stavět vlastní programy nad službou BeeScale. Prvním programem využívajícím BeeScale API je miniaplikace pro operační systémy Microsoft Windows BeeScale Gadget, která je poskytována zdarma na stránkách služby BeeScale. Při vývoji aplikace BeeScale Client bylo BeeScale API obohaceno o další funkcionalitu, jako jsou například informace o uživatelském účtu.

Aplikace BeeScale Client je optimalizovaná pro všechny tablety a telefony s operačním systémem Android 2.1 a výše a byla přímo vyvinuta týmem zaměstnanců OldanyGroup. Grafické zpracování je sjednoceno s webovým rozhraním služby BeeScale, díky čemuž se BeeScale Client může chlubit intuitivním uživatelským prostředím. Uživatelé, zvyklí na webové rozhraní služby, se tak v aplikaci okamžitě zorientují. BeeScale Client navíc vždy zobrazuje aktuální data, jak můžete vidět v následující ukázce:

V rámci dalšího rozvoje služby BeeScale bude i aplikace BeeScale Client nadále rozšiřována o další schopnosti, jako například možnost vytváření nových vServerů. Integrace nových vlastností je však především dána samotnými uživateli aplikace i služby, jejichž požadavky přímo usměrňují další vývoj. Pro aktuální informace a novinky sledujte stránku BeeScale na Facebooku nebo twitter BeeScale.

O BeeScale

BeeScale je cloud computingová služba, která umožňuje pronájem libovolného počtu virtuálních serverů. BeeScale představuje praktické a výhodné řešení především díky následujícím vlastnostem:

 • Pro zřízení vlastního serveru Vám stačí pouhých 6 kliknutí.
 • Platíte pouze za to, co skutečně využíváte, tzn., pokud Váš server neběží, nic neplatíte.
 • Účtování po hodinách, kreditní systém plateb.
 • Žádné smlouvy, žádné minimální platby ani zřizovací poplatky za vytvoření serveru.
 • Dedikovaný systém, sdílené zdroje.
 • Možnost využití šablon nejznámějších distribucí nebo specializovaných linux distribucí.
 • Operační flexibilita díky vlastnostem jako např. předpřipravené obrazy, škálovatelnost zdrojů, změna konfigurace v reálném čase, možnost manipulace s disky mezi jednotlivými systémy apod.
 • Získání přístupu k profesionálním službám OldanyGroup, nonstop dohled.
 • Komunikace probíhá pomocí moderních nástrojů sociálních sítí, diskuzních fór a komunitních nástrojů (twitter, facebook, userecho).

BeeScale běží na platformě Linux KVM a nabízí v současnosti mnoho předpřipravených obrazů operačních systémů (Ubuntu Server, CentOS, FreeBSD a OS Turnkey Linux - Ubuntu spolu s různými specifickými aplikacemi). Počet operačních systémů se bude nadále zvyšovat o další OS a nové verze současných.

OldanyGroup má nad svými fyzickými servery plnou kontrolu a zajišťuje jejich správu a monitoring. Uložená data jsou chráněna proti selhání pevného disku.

Registrovat se lze na stránkách služby BeeScale. Po zaregistrování získáte kredit na vyzkoušení služby. Kredit není časově omezen.

Více na www.beescale.com

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více na www.oldanygroup.cz

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací