Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Certifikace na VMware vSphere 4 úspěšně završena, získána akreditace VTSP

Certifikace na VMware vSphere 4 úspěšně završena, získána akreditace VTSP 22.12.2009 Praha, 22.12.2009 Společnost OldanyGroup s.r.o., poskytovatel řešení v oblasti virtualizace datových center a desktopů, recertifikovala své VMware Certified Professionals na vSphere 4.

Získávání znalostí je strategickou součástí vize společnosti OldanyGroup, do které patří odbornost našich profesionálů, díky níž jsme schopni poskytovat garantované služby, zejména pak v oblasti virtualizace a správy systémů (VMware ESX, Linux a Windows).

OldanyGroup je VMware Solution Provider Enterprise, což je úroveň partnerství v programu VMware Partner Network, jež nás opravňuje k implementaci komplexní infrastruktury založené na produktech VMware. K získání úrovně Enterprise je třeba, aby pro společnost pracoval alespoň jeden VMware Certified Professional (VCP) a jeden VMware Sales Professional (VSP). My jsme tuto povinnost do současné doby splňovali, ale naši VCP byli certifikovaní pouze na předchozí verzi - VMware Virtual Infrastructure 3.5. Aktuálně jsme však recertifikací a složením zkoušky VCP410 v testovacím centru Pearson VUE získali certifikaci na VMware vSphere 4.

V příštím roce se mění podmínky programu VMware Solution Provider Enterprise a bude třeba kromě výše uvedených certifikací a akreditací mít také další akreditaci VMware Technical Sales Professional (VTSP), kterou jsme také již v předstihu získali. Poslední krokem ke splnění podmínek nového programu je získání kompetence Virtualization Infrastructure, kterou bude mít splněnu v průběhu ledna 2010.

Získávání těchto certifikací a akreditací tak upevňuje pozici naší společnosti na poli poskytovatelů řešení na produktech VMware a ve virtualizace a cloud computingu obecně.

POZN.: OldanyGroup získala v tomto roce také certifikaci pro Capacity Assesment pomocí nástrojem VMware Capacity Planner.


O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a  návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Service Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více informací na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací