Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Inteligentní řízené bezdrátové sítě nyní v portfoliu společnosti OldanyGroup

Inteligentní řízené bezdrátové sítě nyní v portfoliu společnosti OldanyGroup 10.5.2013 Společnost OldanyGroup se v dubnu 2013 stala autorizovaným partnerem společnosti Aruba Networks. Aruba Networks je technologickým lídrem v oblasti WLAN (řízených bezdrátových sítí) a aplikací pro správu sítí a mobilních zařízení.

PartnerEdge program společnosti Aruba Networks, do kterého patří i společnost OldanyGroup, byl vytvořen, aby nabídl partnerům jedinečné příležitosti prodeje výjimečných řešení, která společnost Aruba Networks nabízí. Jako partner bude společnost OldanyGroup mít přístup do portálu partnerských novinek, webinářů a k různým obchodním a marketingovým zdrojům. Toto partnerství přináší společnosti OldanyGroup další znalosti v oblasti síťových řešení, které bude moci předat svým zákazníkům.

Aruba Networks zajišťuje zákaznickou podporu na světové úrovni, a přináší služby optimalizované pro provoz všech produktů, zároveň se snaží dovést své služby na nejvyšší možné síťové standardy. Podpora a služby společnosti Aruba Networks  mohou být poskytnuty zákazníkovi přímo nebo prostřednictvím sítě partnerů, ke kterým se v dnešních dnech zařadila právě společnost OldanyGroup.

O společnosti Aruba Networks

Aruba Networks je vedoucím poskytovatelem síťových řešení příštích generací pro mobilitu podniků. Architektura Mobile Virtual Enterprise (MOVE) spojuje drátové a bezdrátové síťové infrastruktury do jednoho kompaktního řešení pro velké organizace, mobilní obchodní profesionály, vzdálené pracovníky a hosty. Tato jednotná metoda síťového přístupu umožňuje IT organizacím a uživatelům bezpečně vyřešit fenomén Bring Your Own Device (BYOD), čímž se výrazně zlepší produktivita a sníží investiční a provozní náklady.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

V oblasti ICT se zabývá zejména následujícími službami. Virtualizace komplexní řešení virtuální infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Orientační ceny

oíáýžřčšě
2357
ljhng

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací