Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup a kavárna Caffeine společně pomáhají neziskovým organizacím

OldanyGroup a kavárna Caffeine společně pomáhají neziskovým organizacím 3.2.2015 Společnost OldanyGroup ve spolupráci s kavárnou Caffeine vytvořila projekt „10 kaček pro dobrou věc“, který poběží od února 2015. Výtěžek z této akce chtějí společnosti každý měsíc věnovat jiné neziskové organizaci, aby tak pomohli širšímu okruhu potřebných.

Každý první týden v měsíci darují obě společnosti 5 Kč za každou prodanou kávu v kavárně Caffeine (dohromady tedy 10 Kč za jednu prodanou kávu) na dobročinné účely. Tento obnos věnují společnosti každý měsíc jiné neziskové organizaci nebo konkrétnímu projektu.

Informace o akci budou dostupné všem návštěvníkům přímo v kavárně, dále také na webových stránkách obou společností a na jejich sociálních sítích společně s informacemi o vybrané neziskové organizaci.

Společnost OldanyGroup již delší dobu podporuje sdružení Lata, které pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů, dětem z rozvrácených a neúplných rodin, mládeži opouštějící ústavní výchovu a vstupující do samostatného života nebo dětem a mládeži vyloučené z vrstevnického kolektivu kvůli svojí odlišnosti.

O kavárně Caffeine

Caffeine, café, bar & lounge v pražských Holešovicích, je moderně zařízená kavárna fungující od roku 2013, jejíž interiér, navržený architekty Prokš a Přikryl, Vás okouzlí kontrastními efekty a svým pohodlím, ze kterého se Vám nebude chtít odcházet. 

V příjemné atmosféře si zde můžete během dne vychutnávat vynikající kávu a výborné jídlo (připravují zde bohaté snídaně a lehké obědy) z porcelánu českého designéra Jiřího Pelcla a večery trávit s přáteli u sklenice svého oblíbeného koktejlu nebo si jednoduše užít poslech některého z právě hrajících DJs. Pravidelně zde také vystavují svá umělecká díla méně i více známí výtvarníci. 

Z Caffeine je to pak už jen krůček za kulturou do blízkého Veletržního paláce nebo za dalšími atrakcemi ve Stromovce a v areálu holešovického Výstaviště. 

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

V oblasti ICT se zabývá zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací