Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup expanduje na Slovensko!

OldanyGroup expanduje na Slovensko! 4.2.2011 Od začátku roku 2011 jsme se naše produkty a služby rozhodli nabízet nejen českým firmám ale i na Slovensku.

OldanyGroup se dlouhodobě specializuje na virtualizaci serverů a desktopů, cloud computing a služby v oblasti správy a konzultací pro VMware vSphere, Windows a Linux serverové systémy. Od začátku roku 2011 jsme se naše produkty a služby rozhodli nabízet nejen českým firmám ale i na Slovensku.

Jelikož se jedná o produkty, služby a odbornou znalost, které nemusí být nutně pevně svázány s jedinou zemí a protože se nám až dosud dařilo úspěšně pronikat na český trh a růst, rozhodli jsme se začít naši nabídku rozšiřovat i přes hranice. Pro jazykovou a kulturní podobnost jsme si jako první zemi pro expanzi vybrali Slovensko.

Pro slovenské firmy je v této první fázi k dispozici kontaktní adresa v Bratislavě, slovenská pevná linka pro nejvýhodnější volání a webové stránky www.oldanygroup.sk s podstatnými informacemi ve slovenštině a s doplňkovými informacemi a články prozatím v češtině.

Co slovenským firmám nabízíme

PRODUKTY

Naše nabídka zahrnuje především produkty pro virtualizaci a následnou správu infrastruktury od VMware, jedné z největších a v komerčním světě nejrozšířenějších firem v oblasti virtualizace serverů a desktopů. Mezi firmami, které doplňují virtualizaci od VMware o kvalitní zálohování a replikaci, monitoring, reporting, plánování kapacit, správu změn a veškerou správu obecně, vyniká v poslední době Veeam. Tento rok zvítězila na VMworld 2010 ve čtyřech kategoriích a získala hlavní cenu Best of Show. Pokud se tedy týká produktů, specializuje se naše společnost hlavně na stěžejní produkty od VMware a Veeam a to převážně na řešení pro malé a střední podniky.

SLUŽBY

Kromě produktů nabízí OldanyGroup i služby - jedná se hlavně o kompletní nebo částečnou správu VMware, Windows a Linux prostředí. Mezi často využívané služby také patří konzultace v oblasti výběru a implementace vhodného řešení či pomoc při problémech se zaváděním a správou virtuální infrastruktury.

VLASTNÍ ŘEŠENÍ

OldanyGroup nabízí i svoje vlastní řešení a to konkrétně vlastního tenkého klienta TiCtOG, který má stejné schopnosti jako ostatní tencí klienti na trhu ale nabízí lepší poměr cena:kvalita. Kromě tenkého klienta vyvíjíme i vlastní cloud computingové řešení BeeScale - virtuální server v cloudu. Jedná se o pronájem výpočetních a datových zdrojů pro provoz virtuálních serverů a disků, kdy zákazník platí pouze za zdroje (procesor, operační paměť, diskový prostor), které využívá. Jednotlivé zdroje si může kdykoliv regulovat podle svých specifických potřeb. Tuto službu využijí převážně ti, kteří potřebují virtuální servery nárazově a nepravidelně, a ti, kteří je hodlají využívat poměrně krátkou dobu, takže se jím nevyplatí investovat do vlastních zdrojů.

Virtualizace a cloud computing jsou trendy, které čeká ještě prudší a rychlejší vzestup než tomu bylo doposud, protože nabízí uspokojivou odpověď a řešení na otázky, které trápily a trápí správce fyzických infrastruktur a rozsáhlých prostředí kritických pro provoz podniku. Pevně věříme, že s takto širokou nabídkou časem a praxí prověřených produktů a služeb máme slovenskému trhu co nabídnout a můžeme ho obohatit.


O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Enterprise Solution Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více informací na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací