Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup je nyní Brocade APN Premier partner

OldanyGroup je nyní Brocade APN Premier partner 26.6.2012 Společnost OldanyGroup s.r.o., poskytovatel řešení v oblasti virtualizace datových center a desktopů, získala vyšší úroveň partnerství se společností Brocade, která je světovou jedničkou v poskytování spolehlivých a vysoce výkonných síťových řešení určených zejména pro konsolidaci konvergentních sítí, virtualizaci a cloud computing.

Po úvodní desetiměsíční úspěšné spolupráci mezi OldanyGroup a Brocade, kdy byla společnost OldanyGroup zařazena na úrovni Select partnera, se podařilo vzájemnou spolupráci více prohloubit, a zejména usilím celého týmu OldanyGroup, postoupit na vyšší úroveň Premier partner.

Pro dosažení této úrovně partnerství je vyžadováno splnění několika požadavků, mimo jiné například dosáhnout stanoveného počtu pracovníků s technickými certifikacemi a absolvovaným školením ohledně sítí SAN nebo IP networkingu.

Partnerství následně přináší mnoho benefitů, jako například rozšířená technická podpora včetně předprodejní podpory, slevy na vzorky produktů určené pro jejich demonstraci, marketingové a prodejní nástroje nebo dostupnější odborné školení.

O Brocade

Společnost Brocade Communications Systems byla založena v roce 1995 v Silicon Valley, v současné době sídlí v San Jose v Kalifornii a má přibližně 4000 zaměstnanců po celém světě. Mezi významné klienty této společnosti patří velké telekomunikační firmy, korporace, provozovatelé kabelové televize a mobilní operátoři. Po zajímavost Brocade vlastní 324 vydaných patentů po celém světě a ročně investuje nemalé finanční prostředky do inovací a vývoje nových technologií. Produkty Brocade tak denně pomáhají organizacím k plynulému přechodu do virtualizovaného světa, kde jsou aplikace a informace umístěny kdekoliv. Na základě Brocade ONE ™ strategie jsou jejich řešení navrženy vždy tak, aby byla ICT infrastruktura maximálně flexibilní, nepřekonatelně jednoduchá, a zajišťovala non-stop provoz sítí, optimalizaci aplikací a ochranu investic. Díky otevřeným standardům spolupráce Brocade uzavírá strategická partnerství s předními světovými IT společnostmi, mezi které patří např. ECM, VMware, McAfee nebo LG-Ericsson.

Více na www.brocade.com.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami.

Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura. Více informací na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací