Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup je nyní Dell Preferred Partnerem

OldanyGroup je nyní Dell Preferred Partnerem 26.9.2012 Společnost OldanyGroup s.r.o., poskytovatel řešení v oblasti virtualizace datových center a desktopů, povýšila své partnerství se společností Dell, která dodává inovativní technologie a služby v oblasti informačních řešení, na status Preferred Partner.

Status Preferred Partner je určen pro partnery, kteří mají zájem o rozšířenou a bližší spolupráci se společností Dell. Pro jeho získání je potřeba prokázat odborné znalosti produktů a řešení Dell. Díky tomu, že společnost OldanyGroup svoji odbornost prokázala, má nyní přístup k programu slev, k marketingovým materiálům a programům a bude uvedena v seznamu pro vyhledávání partnerů na webu společnosti Dell. Díky specializovaným školením může přinášet svým zákazníkům ta nejlepší řešení na trhu.

Aby tento status společnost získala, musela absolvovat jedno nebo více školení (zakončené získáním certifikace) z oblastí Server, Storage, Systems Management, Networking & Security a Cloud Services and Solutions. Společnost OldanyGroup získala zatím certifikaci Server a Systems Management, přičemž se aktivně připravuje na certifikaci v oblastech Storage a Networking & Security.

O Dell

Společnost Dell založil v roce 1984 v texaském městě Austin Michael Dell na základě převratné myšlenky: „protože počítačové systémy prodáváme přímo zákazníkům, můžeme jim poskytovat nejefektivnější výpočetní řešení na míru jejich potřebám.“

Dnes společnost Dell každý den propojuje více než 5,4 milionů zákazníků – telefonicky, osobně, na webu Dell.com a ve stále větší míře i prostřednictvím společenských sítí. Společnost zaměstnává přes 96 000 lidí po celém světě. Každý den Dell expeduje přes 110 000 systémů zákazníkům ze 180 zemí – to je více než jeden systém za sekundu.

Více na www.dell.cz.

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací