Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup je Solution Provider partner společnosti M-Files

OldanyGroup je Solution Provider partner společnosti M-Files 16.6.2015 V dubnu 2015 se společnost OldanyGroup stala partnerem finské společnosti M-Files, která nabízí oceňovaný software pro správu a řízení podnikových dat a dokumentů. OldanyGroup se stala partnerem na úrovni Solution Provider.

M-Files figuruje na trhu řešení pro správu podnikového obsahu (Enterprise Content Management) s řešením pro správu podnikových informací, které poskytuje rychlý a snadný přístupu k tomu správnému obsahu z jakéhokoliv podnikového systému nebo zařízení. M-Files se jednoduše používá a je uživatelsky přívětivé, což přináší rychlejší návratnost investic a jedinečný intuitivní přístup ke správě podnikového obsahu (ECM, EIM), který je založen na správě informací pomocí systému „o co se jedná“ ne podle toho, kde je to uloženo. M-Files má různé flexibilní možnosti nasazení – lokálně, do cloudu či hybridně. M-Files dává podnikovým uživatelům do rukou možnosti správy podnikového obsahu (ECM) a snižuje tak požadavky na IT, protože umožňuje odpovědným osobám přístup a ovládání obsahu dle jejich požadavků.

Partneři M-Files se mohou chopit příležitosti na rychle rostoucím trhu správy podnikového obsahu a informací právě s výkonným a flexibilním řešením od M-Files. Partneři na úrovni Solution Provider mají přístup k partnerskému portálu, tedy produktovým a marketingovým informacím, ale také k nejrůznějším školením a webinářům, aby tak mohli zdokonalovat své vědomosti v oblasti správy podnikového obsahu.

Jaroslav Prodělal, hlavní konzultant společnosti OldanyGroup, navštívil finskou centrálu společnosti, aby se dozvěděl více o řešení i samotné společnosti. Během dvoudenní návštěvy získal cenné informace ohledně fungování řešení, licencování a jeho využití ve firemním provozu. Sama společnost OldanyGroup řešení pro správu firemního obsahu používá, aby mohla svým zákazníkům nabídnout kompletní informace o výhodách tohoto řešení.

Společnost OldanyGroup je toho času jediným partnerem s úrovní certifikace Solution Provider pro Českou a Slovenskou republiku. Důvodem uzavření vyšší úrovně partnerství skrze akceptaci řady závazků a obchodních cílů, včetně příslušných obchodních a technických certifikací, je mimo jiné také důvěra v produkt a snaha o jeho masivní šíření ve společnostech všech velikostí.

O společnosti M-Files

M-Files Corporation je finská softwarová společnost, dříve známá jako Motive Systems. M-Files hledala způsob, jakým zlepšit praktiky interní správy dokumentů, načež vzniklo oceňované řešení M-Files DMS (Document Management System). M-Files DMS nabízí kompletní sadu funkcí pro správu firemního obsahu. Řešení je dostupné lokálně, hybridně nebo v cloudu.

Společnost má i dřívější zkušenosti s vývojem softwaru pro Windows, například vyvinuli oblíbenou aplikaci M-Color pro barevné zobrazení výkresů v AutoCAD pro architekty a inženýry.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již řadu let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, poskytování cloudových služeb, komplexní správě systémů a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

OldanyGroup je dodavatelem hardware i software vybraných nadnárodních výrobců a značek. Ke každému produktu, který dodá, má kvalifikaci zajištěnou školeními a následnými certifikacemi jednotlivých producentů. 

V oblasti ICT se OldanyGroup zabývá kromě dodávky hardware a software zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení projektů virtualizace infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu, poskytování cloudových služeb (IaaS, PaaS a BaaS). Komplexní správa systémů - kontinuální správa počítačových systémů (Linux, Windows, VMware  a další), vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální serverová a desktopová infrastruktura, hostování aplikací v cloudu.

OldanyGroup vyvíjí a dodává na trh vlastní produkty – tenkého klienta TiCtOG. Věnuje se také vývoji vlastních projektů (BeeScale, frekr.me), kterými rozšiřuje svoji komplexní nabídku vůči zákazníkům.

Více informací naleznete na www.oldanygroup.cz/rozcestnik.

  • Související produkty

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací