Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup rozšiřuje portfolio produktů a služeb vstupem do partnerské sítě Hewlett-Packard

OldanyGroup rozšiřuje portfolio produktů a služeb vstupem do partnerské sítě Hewlett-Packard 25.7.2013 Společnost OldanyGroup vstoupila do partnerského programu společnosti Hewlett-Packard HP PartnerONE a dne 18. 7. 2013 v rámci tohoto programu získala status HP Preferred Partner. Společnost HP se dlouhodobě specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Proslulá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery.

Získání tohoto typu partnerství je složitý proces, který začíná zapojením se do partnerského programu HP PartnerONE a vzdělávacího programu HP ExpertONE, který je zaměřený na školení a víceúrovňovou certifikaci technických pracovníků a prodejců produktů a služeb společnosti HP. Cílem kombinace partnerského a vzdělávacího programu je navýšení objemu prodeje produktů a služeb HP prostřednictvím kvalifikovaných a vzdělaných partnerů. Další podmínkou pro nabytí statusu HP Preferred Partner je získání certifikace z řady HP Sales Certified.

Nespornou výhodou partnerství v rámci programu HP PartnerONE je navázání přímého vztahu s HP a získání přístupu k novým komunikačním nástrojům, jako jsou informační emaily a partnerské stránky. HP Smart Portal je hlavní komunikační platformou, která má za účel poskytnout HP Preferred Partnerům jedinečný zdroj obchodních a marketingových informací a materiálů, nezbytných pro prodej produktů společnosti HP.

Mimo nespočet dalších výhod mají partneři úrovně HP Preferred Partner možnost zápůjček produktů HP, aby je mohli fyzicky vyzkoušet a zhodnotit tak možnost jejich nasazení u svých zákazníků.

O společnosti Hewlett-Packard

Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje se na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery.

HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. Za rok 2006 HP utržila 91,7 miliard USD, čímž se stala firmou s největšími příjmy v oblasti informačních technologií. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, čímž se stala první IT společností s příjmy přes 100 miliard USD.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

V oblasti ICT se zabývá zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací