Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup se stala partnerem společnosti Fujitsu

OldanyGroup se stala partnerem společnosti Fujitsu 14.5.2013 V dubnu 2013 se společnost OldanyGroup stala SELECT Partnerem společnosti Fujitsu. Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb.

Díky tomuto programu získávají firmy lepší možnosti ve spolupráci a vyjednávání se společností Fujitsu. SELECT Partner program dává firmám přístup k dodatečným výhodám, jako jsou online komunita technických odborníků(c-tec), specializovaná technická a obchodní školení, výhodnější cenové podmínky, registrace obchodních případů a další. Toto partnerství poskytuje zákazníkům jistotu, že jim certifikovaná společnost poskytne vždy jen takové řešení, které zákazníkovi padne, vzhledem k jeho požadavkům, nejlépe.

Ke splnění této úrovně partnerství je potřeba získat certifikaci Fujitsu Technology Solution buď Server & Storage nebo Workplace Systems. Společnost OldanyGroup získala obě tyto certifikace. Díky tomuto partnerství může společnost OldanyGroup prodávat a podporovat komplexní IT řešení založená na produktech Fujitsu, která splňují nejaktuálnější požadavky malých, ale i těch nejnáročnějších zákazníků. 

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 170 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích. Fujitsu společně se svými zákazníky využívá své dlouholeté zkušenosti a sílu ICT k vytváření budoucnosti naší společnosti. Fujitsu patří mezi světové průkopníky Green Computingu a na zelených technologiích a výrobě k přírodě šetrnému hardwaru si obzvláště zakládá. Výrobky Fujitsu v sobě snoubí preciznost německého inženýrství a japonské kvality.

Fujitsu Technology Solutions má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové a státní sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří též mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic pro firmy i domácnosti.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

V oblasti ICT se zabývá zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací