Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup se začlenila do programu Veeam Cloud Provider

OldanyGroup se začlenila do programu Veeam Cloud Provider 5.2.2015 V pátek 30.1.2015 se společnost OldanyGroup zařadila k více než 6000 poskytovatelů cloudových služeb Veeam, splněním podmínek partnerství Cloud Provider.

Veeam Cloud Provider je partnerství se společností Veeam, které funguje jako model poskytovatele služeb. Program Veeam Cloud Provider umožňuje poskytovatelům služeb nabídnout zákazníkům vzdálené zálohování, standby repliku virtuálních strojů a disaster recovery (obnovení po havárii), stejně tak jako celou řadu služeb včetně Backup-as-a-Service (zálohování jako služba) a Disaster Recovery-as-a-Service (obnovení po havárii jako služba).

OldanyGroup se na vstup do programu Veeam Cloud Provider připravovala již delší dobu, proto počínaje vstupem nabízí celou škálu plynoucí z možností, které ji program dává. Jako první v ČR potom nabízí možnost využití služby Veeam Cloud Connect. Veeam Cloud Connect je služba integrovaná do všech edic programu Veeam Backup & Replication (od v8), pomocí níž můžete ukládat svá (šifrovaná) data do cloudu k vybranému poskytovateli služby.

O společnosti Veeam

Veeam se věnuje novým problémům, kterým musí společnosti po celém světě čelit při dodržení pravidla Always-On-Business, tedy fungovat 24/7/365. Při řešení těchto problémů se stal Veeam průkopníkem na novém trhu Availability for the Modern Data Center (dostupnosti pro moderní datová centra) tím, že pomáhá organizacím plnit Recovery Time and Point Objectives za méně než 15 minut pro všechny aplikace a data. A to prostřednictvím nového druhu řešení, které přináší velmi rychlé obnovení, vyhýbá se ztrátě dat, nabízí ověřenou ochranu a kompletní přehled.

Řešení Veeam Availability Suite, které zahrnuje Veeam Backup & Replication, využívá technologií virtualizace, úložiště a cloudu, které moderním data centrům pomáhají organizacím ušetřit čas, snížit rizika a dramaticky snížit kapitálové i operační náklady.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již řadu let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, poskytování cloudových služeb, komplexní správě systémů a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

OldanyGroup je dodavatelem hardware i software vybraných nadnárodních výrobců a značek. Ke každému produktu, který dodá, má kvalifikaci zajištěnou školeními a následnými certifikacemi jednotlivých producentů. 

V oblasti ICT se OldanyGroup zabývá kromě dodávky hardware a software zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení projektů virtualizace infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu, poskytování cloudových služeb (IaaS, PaaS a BaaS). Komplexní správa systémů - kontinuální správa počítačových systémů (Linux, Windows, VMware  a další), vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální serverová a desktopová infrastruktura, hostování aplikací v cloudu.

OldanyGroup vyvíjí a dodává na trh vlastní produkty – tenkého klienta TiCtOG. Věnuje se také vývoji vlastních projektů (BeeScale, frekr.me), kterými rozšiřuje svoji komplexní nabídku vůči zákazníkům.

Více informací naleznete na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací