Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup specializuje své partnerství v akademické oblasti s produkty Microsoft

OldanyGroup specializuje své partnerství v akademické oblasti s produkty Microsoft 24.7.2013 Společnost OldanyGroup se dne 11. 7. 2013 stala Microsoft Authorized Education Reseller (AER), čímž prokázala svoje schopnosti pro plnění potřeb akademických zákazníků v dnešním dynamicky se měnícím obchodním prostředí. Pro získání autorizace Microsoft AER musí partneři splnit test, který ověřuje jejich úroveň znalostí licenčních modelů pro akademickou sféru a orientaci na poli tohoto specifického trhu.

Program Microsoft AER vznikl pro to, aby poskytl participujícím prodejcům specializovaná školení o licencování softwaru určeného pro akademická zařízení. Dalším z důvodů je získání oprávnění k nákupu a prodeji akademických licencí partnerem. Zákazník si pak prostřednictvím této kompetence může ověřit, že dodavatelská organizace je schváleným a erudovaným partnerem pro akademickou oblast portfolia společnosti Microsoft. Pomocí tohoto programu chce Microsoft vybavit své partnery potřebnými zdroji, školeními a podporou, kterou využijí při prodeji akademických produktů a služeb.

Společnost OldanyGroup prokazuje autorizací Microsoft AER svoji specializaci v prostředí akademické informatiky a demonstruje tím svoji znalost produktů Microsoft určených pro akademickou sféru. OldanyGroup se touto autorizací stává důvěryhodným technologickým poradcem, který se hodlá podílet na úspěchu akademických zákazníků tím, že bude poskytovat IT technologie přesně podle jejich představ a požadavků.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Byla založena 4. dubna 1975 za účelem vývoje a prodeje interpretů BASIC pro Altair 8800, poté ale začala v polovině osmdesátých let dominovat trhu s operačními systémy pro domácí počítače se systémem MS-DOS, který následovala série operačních systému Microsoft Windows. Časem Microsoft převzal i vedení na trhu s kancelářskými programy, kde mu k tomu pomohl Microsoft Office. Společnost se v posledních letech začala soustředit také na herní průmysl, kde jsou jejími nejvýznamnějšími produkty Xbox a Xbox 360, na spotřební elektroniku a digitální služby se Zune, MSN a Windows Phone. V květnu 2011 Microsoft zakoupil za 8,5 miliardy dolarů společnost Skype Communications.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

V oblasti ICT se zabývá zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací