Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup vstoupila do partnerského programu společnosti Axis

OldanyGroup vstoupila do partnerského programu společnosti Axis 11.5.2014 Společnost OldanyGroup dne 5.5.2014 vstoupila do partnerského programu společnosti Axis Communications jako Authorized Partner. Společnost Axis je předním výrobcem v oblasti síťového videa a hlavním aktérem v oblasti přechodu z analogového na digitální videodohled.

Partnerský program společnosti Axis Communications nabízí mnoho příležitostí, jako např. demo produkty, školení pro technické a odborné pracovníky v rámci Axis Akademie, díky čemuž mohou partneři poskytovat zákazníkům ty nejlepší informace o produktech Axis.

Do partnerského programu společnosti Axis se mohou zapojit společnosti, které v současnosti spolupracují nebo chtějí spolupracovat s autorizovaným distributorem společnosti Axis. Existují tři úrovně partnerství, které mají jasně stanovené výhody a požadavky - autorizovaný partner, stříbrný partner a zlatý partner.

Společnost OldanyGroup začala spoluprací na úrovni autorizovaný partner. Do této úrovně mohou vstoupit všechny společnosti, které se zabývají místní integrací, nabízejí alespoň základní podporu, a které jsou připraveny prodávat produkty a řešení Axis v oblasti síťového videa. Tato úroveň nabízí celou řadu základních výhod, které společnosti OldanyGroup pomohou zákazníkům přiblížit produkty v oblasti síťových kamer a v kategorii videodohledu.

O společnosti Axis

Axis je společnost se sídlem ve Švédsku, která působí po celém světě prostřednictvím svých vlastních poboček, obchodních zastoupení a dobře vyvinuté spolupráce s partnery. Axis nabízí síťová videa pro profesionální instalace, jejichž součástí jsou výrobky a řešení vycházející z inovačních a otevřených technických platforem. Výrobky Axis pro síťová videa jsou instalovány na veřejných místech a v prostorách, jako jsou maloobchodní řetězce, letiště, vlaky, dálnice, univerzity, věznice, kasina a banky.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již řadu let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, poskytování cloudových služeb, komplexní správě systémů a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

OldanyGroup je dodavatelem hardware i software vybraných nadnárodních výrobců a značek. Ke každému produktu, který dodá, má kvalifikaci zajištěnou školeními a následnými certifikacemi jednotlivých producentů. 

V oblasti ICT se OldanyGroup zabývá kromě dodávky hardware a software zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení projektů virtualizace infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu, poskytování cloudových služeb (IaaS, PaaS a BaaS). Komplexní správa systémů - kontinuální správa počítačových systémů (Linux, Windows, VMware  a další), vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální serverová a desktopová infrastruktura, hostování aplikací v cloudu.

OldanyGroup vyvíjí a dodává na trh vlastní produkty – tenkého klienta TiCtOG. Věnuje se také vývoji vlastních projektů (BeeScale, Frekr), kterými rozšiřuje svoji komplexní nabídku vůči zákazníkům.

Více informací naleznete na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací