Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup vstupuje do TAP programu společnosti VMware

OldanyGroup vstupuje do TAP programu společnosti VMware 28.2.2011 Společnost OldanyGroup, poskytovatel moderních a inovativních technologií v oblasti ICT, dnešním dnem ohlásila vstup do programu Technology Alliance Partner (TAP) společnosti VMware – světové jedničky a leadera v oblasti virtualizace a cloud computingu, jejíž produkty pomáhají podnikům snižovat investice a provozní náklady, zajišťují kontinuitu činnosti a posilují bezpečnost IT.

Hlavním důvodem vstupu společnosti do tohoto programu, je možnost certifikace našeho tenkého klienta TiCtOG společností VMware (certifikace VMware Ready) a využití přístupu k bázi znalostí a prostředkům pro vývoj software pro řešení VMware. Tento certifikát je pro potenciálního zájemce ukazatelem toho, že naše zařízení odpovídá standardům společnosti VMWare. Velkou výhodou je rovněž možnost přístupu ke knihovnám funkcí obsažených ve VMware View (MMR, PCoIP) pro linuxové systémy, která nám umožní vývoj systému pro tenkého klienta TiCtOG na platformě linuxu, čímž se sníží produkční náklady. Před vstupem do TAP programu byla naše společnost závislá na platformě Windows Embedded, která je vázána licenčními podmínkami společnosti Microsoft.

S ohledem na existující partnerství se společností VMware jako VMware Solution Provider Enterprise Partner byl vstup do TAP programu prakticky formalitou, umožňuje však naší společnosti přístup ke zdrojům, které byly doposud nepřístupné.

O TAP programu

TAP program umožňuje producentům software i hardware sjednotit své produkty s virtualizačními nástroji společnosti VMware, díky kterým jsou schopni svým zákazníkům rychleji poskytnout jednotná řešení.

TAP program pracuje s nejlepšími partnery z oblasti technologií, což dává více než 1700 společnostem po celém světě, které se tohoto programu účastní, možnost využít komplexního souboru služeb společnosti VMware, zahrnující technické a marketingové služby, podporu, nástroje, či odborné posudky a díky tomu přinášet vyšší hodnotu koncovému zákazníkovi.

O TiCtOG

TiCtOG (zkratka pro Thin Client OldanyGroup) je nový produkt naší společnosti, jehož uvedení na trh úzce souvisí se vstupem OldanyGroup do programu TAP. Jedná se o tzv. tenkého klienta, který slouží zejména pro potřeby řešení virtuální desktopové infrastruktury (VDI), a je tedy dokonalým doplňkem již nyní nabízeného portfolia společnosti.

Velkou devizou TiCtOGu je poměr cena/výkon, který je většinou pro koncové zákazníky jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru zařízení, které si nakonec pořídí, navíc je možné si vybrat ze dvou dostupných variant, případně lze na základě přání zákazníka připravit tato zařízení se specifickými hardware i software doplňky na míru.

Základní vlastnosti produktu TiCtOG

 • Malé rozměry
 • Nízká spotřeba
 • Vysoký výkon díky procesorům Intel Atom
 • Bezhlučný chod
 • Žádné pohyblivé části uvnitř zařízení
 • Uživatelsky přívětivé, přímočaré a jednoduché uživatelské rozhraní
 • Komfortní systém pro ohlašování uživatelských problémů se zařízením
 • Persistentní stav pevného disku - bezpečný provoz bez virů
 • Jednoduché prostředí pro aktualizaci, či obnovu firmwaru zařízení

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Enterprise Solution Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více informací na www.oldanygroup.cz.

 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací