Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

OldanyGroup získala novou specializaci VMware Academic Specialization

OldanyGroup získala novou specializaci VMware Academic Specialization 10.8.2011 Společnost OldanyGroup, poskytovatel moderních a inovativních technologií v oblasti ICT, dnes získala Academic Specialization od společnosti VMware. Tato specializace umožňuje společnosti OldanyGroup přístup ke specifickým informacím a zdrojům, které jim umožní prohloubit vztahy se zákazníky z oblasti školství a neziskového sektoru. Díky této specializaci lépe odliší svou odbornost od jiných prodejců a mohou poskytovat zákazníkům přístup k jedinečným nabídkám.

Akademická oblast (základní, střední a vysoké školy/univerzity) zažívá obrovský narůst využívání virtualizace. Schopnost technologicky řídit výdaje na IT a zároveň vylepšit pružnost prostředí učinilo virtualizaci na akademické půdě jedním z nejrychleji rostoucích globálních trhů v konsolidaci serverů, virtualizaci desktopů a cloud computingu.

Podle jednatele firmy Jaroslava Prodělala je akademický trh zajímavou výzvou a dodává: „VMware Academic Specialization nám otevírá nové možnosti na trhu vzdělávacích institucí a neziskových organizací“. Díky této specializaci může společnost OldanyGroup nabídnout akademickému trhu ověřené řešení virtuální infrastruktury od VMware a tím rozšířit možnosti pokrytí potřeb zákazníků z této oblasti. „VMware Academic Specialization nám dovoluje přenést zkušenosti do vzdělávacích programů a otevírá nám nové cesty, jak sloužit akademickému trhu,“ pokračuje dále pan Prodělal.

O VMware Partner Network

VMware Partner Network je komplexní program, který poskytuje partnerským společnostem nástroje pro podporu jejich zákazníků a k získání dlouhodobé konkurenční výhody při implementaci virtualizačních řešení společnosti VMware.
Partnerstvím s VMware společnosti získávají výhody plynoucí z vedoucího postavení VMware na trhu virtualizačních řešení v kombinaci s oceňovanými programy, které jsou vytvořeny tak, aby partnerské společnosti rozlišovaly dle jejich kompetencí a specializací.

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací