Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Společnost OldanyGroup se stala členem programu VMware vCloud Air

Společnost OldanyGroup se stala členem programu VMware vCloud Air 5.2.2015 Dne 27.1.2015 společnost OldanyGroup splnila požadavky programu VMware vCloud Air Network a připojila se tak do sítě poskytovatelů cloudových služeb založených na technologii VMware. Společnost OldanyGroup dosáhla partnerství vCloud Air na stupni Professional.

VMware vCloud Air a síť partnerů VMware vCloud Air Service Providers přinášejí hybridní cloud computing a umožňují tak zákazníkům bezstarostně a bezpečně rozšířit svá data centra a aplikace do cloudu. S cloudovými službami, vybudovanými na osvědčeném základu technologie VMware, mohou uživatelé vytvářet nové nebo přesouvat stávající pracovní úlohy mezi lokálními data centry nebo interními privátními cloudy a veřejným cloudem dle potřeby, vytvoří tak pravý hybridní cloud. VMware poskytuje nevídanou flexibilitu a výběr cloudových služeb na lokální bázi prostřednictvím vCloud Air a vCloud Air Network.

Společnost OldanyGroup musela pro stupeň partnerství Professional získat certifikáty VMware Operations Professional (VOP-CP) a VMware Sales Professional – Cloud Provider (VSP-CP). Zařadila se tak mezi poskytovatele služeb VMware vCloud Air a může tedy svým zákazníkům nabídnout hybridní cloudové služby, které rychle a bez problémů rozšíří zákazníkovo data centrum do cloudu použitím stejných VMware produktů a nástrojů jako pro fyzické data centrum.

O VMware vCloud Air Network

VMware vCloud Air Network je největší světová síť ověřených cloudových služeb, které jsou založené na technologii VMware a které přinášejí zákazníkům flexibilitu a možnost výběru cloudových platforem na lokální bázi. VMware vCloud Air Network se skládá z VMware vCloud Air a globální sítě partnerů VMware Service Provider.

Program VMware vCloud Air Network je ideálním řešením pro společnosti, které poskytují hostované služby pro třetí strany, jako jsou například poskytovatelé Infrastructure as a Service (IaaS), poskytovatelé cloudových služeb (Cloud Service Providers), poskytovatelé aplikačních služeb (Application Service Providers), poskytovatelé internetových služeb (Internet Service Provides) a poskytovatelé Platform as a Service (PaaS).

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již řadu let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, poskytování cloudových služeb, komplexní správě systémů a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

OldanyGroup je dodavatelem hardware i software vybraných nadnárodních výrobců a značek. Ke každému produktu, který dodá, má kvalifikaci zajištěnou školeními a následnými certifikacemi jednotlivých producentů. 

V oblasti ICT se OldanyGroup zabývá kromě dodávky hardware a software zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení projektů virtualizace infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu, poskytování cloudových služeb (IaaS, PaaS a BaaS). Komplexní správa systémů - kontinuální správa počítačových systémů (Linux, Windows, VMware  a další), vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální serverová a desktopová infrastruktura, hostování aplikací v cloudu.

OldanyGroup vyvíjí a dodává na trh vlastní produkty – tenkého klienta TiCtOG. Věnuje se také vývoji vlastních projektů (BeeScale, frekr.me), kterými rozšiřuje svoji komplexní nabídku vůči zákazníkům.

Více informací naleznete na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací