Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Společnost OldanyGroup získala status Partner kategorie Gold programu Poskytovatel technologie Intel®

Společnost OldanyGroup získala status Partner kategorie Gold programu Poskytovatel technologie Intel® 9.3.2012 Společnost OldanyGroup s.r.o., poskytovatel řešení v oblasti virtualizace datových center a desktopů, oznámila, že se stala Partnerem kategorie Gold v Programu Poskytovatel technologie Intel®.

 Událost se tak stala vyvrcholením vzájemné spolupráce a důvěry v produkty společnosti Intel®, která je světovým lídrem ve výrobě polovodičových čipů. Hlavním důvodem vzniku tohoto partnerství jsou rostoucí poptávka po tenkém klientu TiCtOG a vysoké nároky na kvalitu tohoto zařízení, a tedy i jeho komponent.

Zatímco Partnerem kategorie Registered může dosáhnout prakticky kdokoliv, pro uznání společnosti jako Partnera kategorie Gold je potřeba splnit několik klíčových kritérií. Protože společnost OldanyGroup tyto podmínky náležitě splnila, má oproti partnerům na základní úrovni přístup k rozšířené technické podpoře a dalším benefitům technologického partnerství, jako je například Intel® Platform Branding Advantage. Tato výhoda umožňuje označovat hardware obsahující komponenty od společnosti Intel® příslušnými štítky, které takto značí kvalitu rozpoznávanou po celém světě.
Společnost OldanyGroup se dále může pochlubit přístupem k exkluzivním záručním podmínkám pro odebírané zboží, čímž se výrazně zkracuje doba vyřízení zákaznických reklamací. Pracovníci mimo jiné získávají možnost přístupu k propagačním materiálům, technickým certifikacím, partnerským akcím, webinářům, prodejním nástrojům a odměnám.

Účast v Programu Poskytovatel technologie Intel® má pro OldanyGroup strategický význam zejména v oblastech výroby, údržby a provozu výrobků produktové řady TiCtOG. TiCtOG je výrobek, u kterého se již od prvopočátku dbá na vysokou kvalitu a trvanlivost zabudovaných hardwarových součástí. Díky hardwarovým komponentám vyráběným společností Intel® se společnosti OldanyGroup daří koncovému zákazníkovi dodávat mimo finální výrobek navíc i dlouhotrvající jistotu bezporuchového provozu zaručenou technologiemi a technickým zpracováním světové špičkové úrovně.

O Intel®

Společnost Intel® byla založena v roce 1968 a za více než čtyřicet let své existence se vypracovala na jednu z nejvýznamnějších a nejmodernějších firem, která je známá veřejnosti především svými procesory. Společnost Intel® dnes již také udává globální standardy a promítá je do svých produktů; je jedinou společností, která disponuje nejpokročilejší výrobní technologií pro komplexní čipy. Neustále představuje nové produkty a jejich modely, kterými přispívá k inovaci hardware na celém světě, přičemž si ale stále zachovává status „zelené firmy“. Více informací na www.intel.com.

O TiCtOG

TiCtOG (Thin Client OldanyGroup) je tenký klient ušitý na míru řešení pro virtuální desktopovou infrastrukturu (VDI). Malé rozměry, nízká spotřeba, vysoký výkon díky procesorům Intel® Atom, bezhlučný chod, žádné pohyblivé části uvnitř zařízení - malá část z výčtu vlastností tohoto robustního řešení, které lze provozovat v různých prostředích od kanceláří po výrobní haly. Více informací na www.tictog.com.

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami.

Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura. Více informací na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací