Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

StorMagic SvSAN patří do portfolia produktů poskytovaných společností OldanyGroup

StorMagic SvSAN patří do portfolia produktů poskytovaných společností OldanyGroup 23.12.2009 Praha, 23.12.2009 Společnost OldanyGroup s.r.o., poskytovatel řešení v oblasti virtualizace datových center a desktopů, uzavřela partnerství se společností StorMagic a stává se tak jejím partnerem v oblasti poskytování automatizace a správy sdílených datových úložišť, zároveň do svého portfolia přidává produkty StorMagic SvSAN a StorMagic SvSAN HA.

OldanyGroup se dlouhodobě zaměřuje na trh malých a středních společností (SMB) a snaží se svým zákazníkům nabízet a poskytovat řešení, která efektivně pokryjí jejich potřeby a pomohou snížit náklady na IT infrastrukturu. Tato snaha o zefektivnění IT našich klientů je podpořena technologií virtualizace, která je již běžnou součástí infrastruktury, a produkty společnosti VMware, které umožňují zásadní zjednoušení IT za současného snižování nákladů.

Proto, abychom byli schopni našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení, které jim pomůže jednoduše a efektivně využívat IT prostředků, nabízíme k základním virtualizačním nástrojům také další nástroje určené pro správu VMware infrastruktury. Tato řešení jsou založena na produktech společností Veeam, Dell a dalších.

K maximálním využití potenciálu virtualizace je předpokladem využívání sdílených datových úložišť, která jsou reprezentována zejména diskovými poli iSCSI a Fibre Channel různých výrobců. Vzhledem k tomu, že tato pole stojí od desítek tisíc do desítek miliónů korun (dle parametrů výkonu, správy, možnosti rozšíření, aj.), je zřejmé že ne každá společnost si takové řešení může dovolit a přitom by jim její využití umožnilo zvýšit dostupnost kritických systémů, zjednodušit správu IT a zajistit bezproblémovou podporu uživatelů.

Na základě potřeb našich zákazníků jsme se proto rozhodli uzavřít partnerství se společností StorMagic, které nabízí produkty SvSAN a SvSAN HA.

SvSAN je Storage Virtual Appliance (SVA) nainstalovaná jako virtuální stroj na ESX serveru a poskytující funkcionalitu sdíleného datového úložiště založeném na interních zdrojích ESX serveru. Toto umožňuje převzít ovládání VMware® ESX server’s Direct Attached Storage (DAS - interních disků ESX serveru)a virtualizovat je jako součást virtuální SAN infrastruktury.

SvSAN HA je možnost vysoké dostupnosti k SvSAN SVA poskytující active-active synchronní zrcadlení mezi dvěma ESX servery. V případě, že jedna z běžících instancí SvSAN zhavaruje, druhá zůstává funkční a VMware cluster automaticky přepne na tuto dostupnou repliku. Tato možnost je licencované na ESX server.

Partnerství společnsotí OldanyGroup a StorMagic v tomto ohledu umožní zákazníkům OldanyGroup využívat efektivněji zdrojů jejich IT infrastuktury za současného snížení nákladů na pořízení drahého HW. Zároveň zajistí technickou podporu řešení SvSAN a SvSAN HA pro bezproblémové fungování těchto produktů.


O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a  návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Service Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více informací na www.oldanygroup.cz.

O StorMagic

Od roku 2006 je StorMagic zaměřen výhradně na zjednodušení a automatizaci správy datových úložišť. Základem stavebním kamenem strategie společnosti je využití inovací ke snížení nákladu při pořízení a správě sdílených úložišť. Díky SvSAN dosáhl StorMagic nového milníku; za využití zdrojů VMware® ESX serveru a poskytnutí integrované správy ve vCenter, přináší toto řešení prostředí vysoce dostupného sdíleného úložiště za zlomek ceny tradičních systémů.

Více informací na www.stormagic.com.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací