Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Uzavření partnerství mezi společností Brocade a OldanyGroup

Uzavření partnerství mezi společností Brocade a OldanyGroup 23.7.2011 K 1. 7. 2011 se OldanyGroup s.r.o. stává partnerem společnosti Brocade, která je světovou jedničkou v poskytování spolehlivých a vysoce výkonných síťových řešení určených zejména pro konsolidaci konvergentních sítí, virtualizaci a cloud computing. O tom, že je tato společnost významným hráčem v oblasti ICT svědčí i fakt, že více než třetina celosvětového internetového provozu prochází právě technologií Brocade a jejich řešení používá většina velkých datacenter.

Společnost OldanyGroup s.r.o. roste a stále rozšiřuje portfolio svých produktů a služeb a partnerstvím se společností Brocade stvrzuje pozici sílícího hráče na trhu v oblasti poskytování řešení v oblasti virtualizace a privátních cloudů. Brocade navrhuje a vyrábí řešení a aplikace pro správu všech typů sítí a datových úložišť. Jedinečnost Brocade spočívá ve specializaci na Storage Area Network infrastrukturu (SAN), mezi další produkty této společnosti patří např. direktory, switche, routry, síťové adaptéry, ale i aplikace a utility pro centralizovanou správu dat a mnoho dalších zařízení. OldanyGroup nabízí kompletní portfolio produktů Brocade, tedy jak produkty zaměřené na SAN infrastrukturu, tak i produkty určené pro sítě typů LAN/WAN.

O Brocade

Akciová společnost Brocade Communications Systems byla založena v roce 1995 v Silicon Valley, v současné době sídlí v San Jose v Kalifornii a má přibližně 4000 zaměstnanců po celém světě. Mezi významné klienty této společnosti patří velké telekomunikační firmy korporace, provozovatelé kabelové televize a mobilní operátoři. Po zajímavost Brocade vlastní 324 vydaných patentů po celém světě a ročně investuje nemalé finanční prostředky do inovací a vývoje nových technologií. Produkty Brocade tak denně pomáhají organizacím k plynulému přechodu do virtualizovaného světa, kde jsou aplikace a informace umístěny kdekoliv. Na základě Brocade ONE ™ strategie jsou jejich řešení navrženy vždy tak, aby byla ICT infrastruktura maximálně flexibilní, nepřekonatelně jednoduchá, a zajišťovala non-stop provoz sítí, optimalizaci aplikací a ochranu investic. Díky otevřeným standardům spolupráce Brocade uzavírá strategická partnerství s předními světovými IT společnostmi, mezi které patří např. ECM, VMware, McAfee nebo LG-Ericsson.

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Service Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací