Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Uzavření partnerství mezi společností EMC a OldanyGroup

Uzavření partnerství mezi společností EMC a OldanyGroup 21.7.2011 OldanyGroup s.r.o. oznámila uzavření partnerství se společností EMC, která je předním světovým poskytovatelem komplexních řešení v oblasti ukládání a správy. Hlavním důvodem vzniku tohoto partnerství je jistě růst společnosti OldanyGroup a také poptávka po řešeních EMC ze strany klientů.

Díky spolupráci s takto významnou společností, může OldanyGroup nabídnou svým klientům další nové produkty a služby a stát se preferovaným partnerem v oblasti ICT. Datová řešení od EMC umožňují inteligentně a efektivně uchovávat, chránit a spravovat informace. EMC tak pomáhá organizacím transformovat jejich činnosti a poskytuje informační technologie, jejichž základem je dnes cloud computing a virtualizace. EMC nabízí velmi bohaté a kvalitní produktové portfolio, mezi hlavní produkty EMC, na které se bude OldanyGroup zaměřovat patří především řada diskových úložišť EMC VNX/VNXe, která jsou navržena pro virtuální data centra.

O EMC

Společnost EMC založili v roce 1979 Richard Egan a Roger Marino a v roce 1981 představili první 64-kilobyte paměť pro počítač Prime a společnost dále pokračovala s vývojem pamětí pro ostatní typy počítačů. Na začátku devadesátých let vyvinula EMC svůj vlajkový produkt Symmetrix, který se stal důvodem jejího prudké růstu.  Postupem času se společnost EMC stala největším poskytovatelem platforem pro ukládání dat na světě a soutěží tak s takovými giganty jako jsou IBM, NetApp, Hewlett-Packard nebo Hitachi Data Systems. V současné době EMC působí ve více než 100 zemích světa, zaměstnává přes 48 500 lidí a jejími zákazníky jsou organizace různých velikostí i zaměření.

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Service Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více informací na www.oldanygroup.cz

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací