Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Uzavření partnerství mezi společností IBM a OldanyGroup

Uzavření partnerství mezi společností IBM a OldanyGroup 5.9.2011 Společnost OldanyGroup s.r.o. se dne 1.7.2011 stala obchodním partnerem společnosti IBM, která je předním výrobcem a poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií a vůbec nejstarší počítačovou firmou na světě. Hlavním důvodem vzniku tohoto partnerství je růst společnosti OldanyGroup a snaha rozšiřovat portfolio svých produktů a služeb vzhledem k aktuálním potřebám klientů.

Společnost IBM nabízí velmi pestré a kvalitní produktové portfolio a za dobu své dlouholeté existence prošla několika významnými změnami. Osobní počítače, čárové kódy, děrné štítky, sálové počítače, programovací jazyk FORTRAN, let na Měsíc, notebooky, syntéza řeči, Deep Blue – to vše jsou produkty, za kterými stála právě IBM.  V současné době se IBM zaměřuje na prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a komplexní ICT služby, včetně poradenství a plánování efektivní ICT architektury.

V rámci spolupráce s IBM se OldanyGroup bude specializovat na řešení v oblasti serverů a diskových úložišť (x-series).  OldanyGroup se tedy díky partnerství s IBM  stává nezávislou na jednom dodavateli serverů a diskových úložišť.

O IBM

Společnost IBM (International Business Machines Corporation) byla založena roku 1911, kdy došlo ke sloučení čtyř společností zaměřených na automatizaci, tehdy ještě pod původní názvem C-T-R. V současné době IBM působí ve 170 zemích světa s hlavní centrálou v Armonk ve státě New York  a zaměstnává přes 425 tisíc zaměstnanců. Společnost IBM právě v tomto roce oslavila stoleté výročí své existence a také dosáhla vyšší tržní hodnoty než Microsoft.

IBM sama sebe už od počátku nedefinuje strategiemi nebo produkty, ale svou firemní kulturou a vizemi.
Za dobu své dlouhé existence již zažila tato společnost několik zásadních změn, ale vždy na ně dokázala pružně zareagovat, nabídla nové produkty a služby a udržela si tak svou pozici na trhu. Poslední významnou změnou, kterou IBM učinila byla celková změna strategie a tradiční výrobce počítačů se přeorientoval směrem na komplexní služby systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodu. Nejnovějším trendem, do kterého se IBM naplno pustila, je „Social Business“, tedy inteligentní nástroje pro využití mezilidské komunikace v rámci firmy i mimo ni. V poslední době se také IBM snaží vymýšlet technologie pro „chytřejší planetu“, která má představovat jasný budoucí vývoj a efektivní práci s energií a obnovitelnými zdroji.

O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací