Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Uzavření partnerství se společností Citrix

Uzavření partnerství se společností Citrix 21.5.2012 Společnost OldanyGroup se dne 7.5.2012 stala partnerem společnosti Citrix se statusem SMB Specialist Solution Advisor. Tímto krokem společnost OldanyGroup rozšiřuje portfolio nabízených produktů i o řešení určená pro menší a střední podniky od společnosti Citrix, významného hráče na poli desktopové virtualizace.

Uzavření partnerství se společností Citrix umožňuje společnosti OldanyGroup nabídnout svým zákazníkům zejména řešení pro virtualizaci desktopů VDI-in-a-box. VDI-in-a-box je jednoduché, cenově dostupné, vše v jednom řešení pro virtualizaci desktopů, které nabízí výhody virtualizace podnikům všech velikostí.

Podniky různých velikostí se snaží využít výhody desktopové virtualizace. Ovšem organizace s menším IT prostředím čelí omezeným zdrojům i rozpočtovým omezením. Citrix VDI-in-a-box řeší tuto potřebu s jednoduchým, ale přitom robustním VDI řešením, sestaveným tak, aby bylo snadno nastavitelné a spravovatelné.

O společnosti Citrix

Společnost Citrix Systems je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají lidem pracovat kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv přístroje. Více jak 250.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí pro jejich uživatele díky virtuálním desktopům, setkáním a data centrům. Virtualizační, networkingová a cloudová řešení Citrix zajišťují přes 100 miliónů korporátních desktopů a využívá je až 75% uživatelů internetu každý den. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami.

Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura. Více informací na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací