Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Zvyšování kvalifikace v oblasti řešení založených na produktech VMware

Zvyšování kvalifikace v oblasti řešení založených na produktech VMware 1.8.2010 Společnost OldanyGroup s.r.o. získala v rámci existujícího partnerství VMware Solution Provider Enterprise Partner a programu VMware Solution Competencies kvalifikaci Infrastructure Virtualization Competency.

VMware u svých partnerů pravidelně ověřuje, zda mají potřebné odborné znalosti, praktické dovednosti a umí pracovat s nejnovějšími verzemi softwaru VMware. Partneři musí dokázat, že jsou experti, kteří svým zákazníkům standardně poskytují kvalitní služby. Samozřejmostí je úspěšná prezentace produktů VMware, jejich nasazení, správa a odborné poradenství. OldanyGroup získala kvalifikaci odborného poskytovatele řešení VMware v oblasti virtualizace datacenter a desktopů.

VMware Partner Network

Společnost VMware nabízí spolupracujícím firmám několik forem partnerství a vytváří tak pevnou síť, která poskytuje zázemí a benefity všem zúčastněným stranám. Strategické partnerství je nabídnuto poskytovatelům řešení, poskytovatelům služeb, distributorům korporací, členům technologických aliancí, školícím centrům či vzdělávacím a výzkumným institucím.

VMware Solution Competencies

VMware v současnosti uděluje v oblasti virtualizace pro poskytovatele řešení, tzv. Solution Providers, čtyři kvalifikace, které dávají zákazníkům do rukou důkaz o kompetentnosti poskytovatele a zároveň umožňují partnerům VMwaru využít maximum výhod plynoucích z účasti v síti VMware. Společnost VMware těmito kvalifikacemi dokládá, že firma, která vám nabízí služby je důvěryhodná.

Partneři získávají kvalifikace ve čtyřech oblastech, a to: virtualizace infrastruktury, business continuity, virtualizace desktopů a správa virtualizace.

Infrastructure Virtualization Competency

Tato kvalifikace je vstupní bránou k dalším kvalifikacím v rámci VMware Solution Competencies. Dokazuje, že partneři umí zvirtualizovat a zkonsolidovat servery pomocí virtualizačního řešení od VMware.

Business Continuity Competency

Partner, který získá kvalifikaci Business Continuity umí navrhnout a nasadit řešení VMware, která minimalizují výpadky a chrání důležitá data. Dokazuje odbornost v nasazování řešení VMwaru v oblasti ochrany dat, vysoké dostupnosti (high availability) a obnovy po havárii (disaster recovery).

Desktop Virtualization Competency

Tato kompetence dokazuje odbornost v nasazování řešení VMware při virtualizaci desktopů a aplikací.

Virtualization Management Competency

Kvalifikace Virtualization Management dokládá schopnost společnosti poskytnout koncovým zákazníkům řešení VMwaru pro škálování virtuální infrastruktury, optimalizaci doručování služeb a zefektivnění IT procesů.

VMware Solution Provider

VMware Solution Provider (poskytovatel řešení) je partner, který kromě prodeje softwaru nabízí zákazníkům přidanou hodnotu odbornou znalostí technologie a nabídkou služeb v oblasti navrhování, plánování a nasazení sofistikovaných virtualizačních řešení přímo na míru technickým a obchodním potřebám konkrétních zákazníků.

Partneři mohou získat označení VMware Solution Provider ve čtyřech úrovních, které vyjadřují těsnost spolupráce a míru profesionality. Jedná se o úrovně Registered, Professional, Enterprise a Premier. OldanyGroup je poskytovatelem řešení na vysoké úrovni Enterprise.

Na této úrovni zaručujeme, že ve firmě jsou zastoupeni odborník pro prodej VMware produktů: VMware Sales Professional (VSP), odborník pro technické otázky: VMware Technical Sales Professional (VTSP) a certifikovaný odborník: VMware Certified Professional (VCP), tedy lidé, kteří prošli náročnými zkouškami VMwaru pro ověření kvalifikace. Kromě toho musí firma, která je Enterprise Partnerem obhájit v rámci Solution Competencies způsobilost v kvalifikaci Infrastructure Virtualization, kdy dokládá, že je kvalifikovaným poskytovatem řešení v oblasti virtualizace infrastruktury.


O OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již několik let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Service Provider partner společnosti VMware. Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Více informací na www.oldanygroup.cz.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací