Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam

Veeam

Veeam

Veeam Software je úspěšnou rostoucí společností, která dodává software pro správu virtuální infrastruktury (VMware vSphere).

Ochraňte svou investici do virtuální infrastruktury! Veeam Vám nabízí inovativní software pro VMware vSphere, který Vám pomůže ušetřit na nákladech a zvýšit produktivitu.

Veeam připravil pro správce VMware vSphere řadu praktických nástrojů. Konkrétně se jedná o oblíbený Veeam Backup & Replication 2-v-1 zálohování a replikace, Veeam ONE, který obsahuje produkty Veeam Reporter pro enterprise reporting, change management a capacity planning virtuálního prostředí a Veeam Monitor ke sledování výkonnosti a včasným upozorněním na problémy s podporou více vCenter serverů.

O společnosti

Veeam je předním partnerem VMware Technology Alliance a je členem programu VMware Ready for Management Solutions. Jedná se o mezinárodní společnost s americkou centrálou v Columbus (Ohio) a evropskou centrálou v Londýně (UK).

Společnost byla založena v roce 2006 týmem stojícím za Aelita Software, společností, která se proslavila vynikajícím řešením pro Windows server. V roce 2008 Veeam koupil společnost nWorks, díky které dokázal propojit virtuální VMware infrastrukturu s nástroji pro správu od HP a Microsoftu.

Společnost Veeam neustále roste a s ní roste i základna partnerů po celém světě. Veeam nabízí IT profesionálům inovativní a praktická řešení, která jim pomáhají lépe spravovat virtuální infrastrukturu. Pro společnost Veeam jsou typické inovace, investice do výzkumu a vývoje a pravidelné rozšiřování nabídky produktů.

V současnosti se společnost zaměřuje na správu VMware řešení. Počítá se nicméně s tím, že Veeam bude v rámci své expanze brzy podporovat i další virtuální prostředí.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací