Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam Availability Suite

Veeam Availability Suite je sada nejlepších produktů Veeamu pro správu VMware nebo Hyper-V prostředí. Pomůže Vám vyřešit zálohování a replikaci, reporting a monitoring.

 Dříve Veeam Backup Management Suite.

Dostupnost pro moderní datové centrum

Využívejte a chraňte svoje investice do VMware vSphere

Veeam Availability Suite představuje sadu prvotřídních řešení pro zálohování a správu VMware nebo Hyper-V prostředí. Balíček byl navržen tak, aby přinášel výraznou úsporu nákladů, zvyšoval produktivitu administrátorů a minimalizoval denní rizika vznikající při správě VMware nebo Hyper-V infrastruktury libovolné velikosti. Toto dostupné řešení Vám pomůže zautomatizovat rutinní procesy při správě VMware nebo Hyper-V prostředí a získat naprostou kontrolu nad Vaší virtuální infrastrukturou.

Roste v průběhu času Vaše virtuální prostředí? Hledáte produkty pro správu, které budou odpovídat potřebám Vaší firmy a porostou spolu s Vaším prostředím? Veeam Availability Suite zahrnuje následující řešení:

 • Veeam Backup & Replication - s tímto produktem získáte pro své VMware vSphere prostředí spolehlivé řešení disaster recovery, které nabízí 2-v-1: zálohování a replikaci, rychlé obnovení na úrovni souborů pro Windows a Linux, a zabudovanou deduplikaci dat. Všechny tyto schopnosti jsou zabudovány v jediném produktu a dokonale ochrání jakoukoliv VMware infrastrukturu.
 • Veeam ONE - je spojením původně samostatných produktů Veeam Reporter (reporting a dokumentace), Veeam Monitor (sledování výkonnosti a včasná varování) a Veeam Business View (zobrazení z pohledu podniku).

Který balíček je pro Vás ten pravý?

Veeam Software nabízí celou řadu řešení pro zálohování, replikaci a správu systémů s ohledem na různé fáze životního cyklu VMware infrastruktury. Všechny produkty jsou dostupné jak samostatně, tak v balíčcích navržených pro různé typy zákazníků.

Veeam Availability Suite Standard je možné zakoupit po jednotlivých socketech. Zahrnuje nejoblíbenější produkty Veeamu: Veeam Backup & Replication, Veeam ONE.

Kromě Veeam Availability Suite Standard si můžete zvolit také o něco dražší balíček Veeam Availability Suite Enterprise, který obsahuje vyšší verzi Veeam Backup & Replication Enterprise s inovativní technologií SureBackup, která umožňuje ověřit zálohu virtuálního systému a informovat o případné nekonzistenci.

Dále si můžete pořídit nejvyšší balíček Veeam Availability Suite Enterprise Plus, který obsahuje nejnovější edici Veeam Backup & Replication Enterprise Plus a s tím i funkce pro zálohování ze snapshotů úložiště a integrované akcelerace WAN.

Orientační ceny

Veeam Availability Suite Standard
30.800 Kč
Veeam Availability Suite Enterprise
44.800 Kč
Veeam Availability Suite Enterprise Plus
65.800 Kč

*ceny jsou uvedeny bez DPH
*ceny platí pro VMware i Hyper-V
*ceny za socket

Pokud máte malou nebo střední firmu a víte, že Vám bude stačit 2-6 socketů, můžete si pořídit obsahově stejný ale cenově výrazně zajímavější balíček Veeam Backup Essentials se slevou téměř 70% z ceny jednotlivých produktů.

Veřejný sektor a vzdělávací instituce mohou získat výrazné slevy ze standardní ceny balíčků - pokud patříte do těchto kategorií, řekněte si o slevu.

Představení Veeam Availability Suite

Funkce U-AIRGAPSurebackup
Surereplica

Podrobný popis

Integrace snapshotů EMC pro řešení Veeam

Zálohování ze snapshotů úložiště a Veeam Explorer pro snapshoty úložiště s hybridními zálohovacími poli EMC VNX a VNXe

Řešení Veeam a EMC společně podporují Řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise). Dosáhněte kratších RPO a RTO díky zálohování Veeam ze snapshotů úložiště a funkci Veeam Explorer pro snapshoty úložiště — nyní integrované s hybridními zálohovacími poli EMC VNX a VNXe.

Veeam a EMC společně přinášejí tyto výhody:

 • Minimalizace dopadů na produkční virtuální počítače.
 • Rychlé vytváření záloh ze snapshotů úložiště EMC, VNX nebo VNXe až 20× rychleji než s konkurenčním řešením.
 • Snadné obnovení jednotlivých položek do dvou minut bez přípravy a dalších kroků.

Rychlé, bezpečné zotavení po havárii pomocí cloudu

Veeam Cloud Connect — nyní s možností replikace

Zajistěte dostupnost svých nepostradatelných aplikací bez nákladů a složitého budování a údržby pracoviště určeného pro zotavení po havárii (DR). Veeam Cloud Connect — nyní s možností replikace virtuálních počítačů — nabízí plně integrované, rychlé a bezpečné zotavení po havárii pomocí cloudu a zajišťované poskytovatelem služeb.

Pokročilá replikace z bitových kopií VM pomocí nástroje Veeam Cloud Connect se snadno nastavuje i používá. Zahrnuje:

 • hostitele v cloudu pro DR s procesorem, pamětí RAM, úložištěm a funkcí přiřazení síťových zdrojů od poskytovatele služeb,
 • spusťte kompletní failover do vzdálené lokality pomocí několika kliků na zabezpečeném webovém portále a nebo částečný failover pouze vybraných virtuálních strojů,
 • připojení přes jediný port pomocí zabezpečeného, spolehlivého připojení SSL/TLS k poskytovateli služeb využívající šifrování přenosů dat  — a další funkce.

Rychlá záloha z úložišť EMC, NetApp, HP

Nová integrace primárního úložiště

Díky nové integraci primárního úložiště s EMC, NetApp a HP můžete získat nejen rychlé zálohy s minimálním dopadem na prostředí, ale i další možnosti, jak zhodnotit vaše investice do úložiště. Kromě těchto schopností přináší sada Veeam Availability Suite v9 také následující nové vlastnosti:

 • Přímý NFS přístup: Provádějte zálohy VMware rychleji a s menším dopadem na virtuální prostředí zálohováním přímo ze souborového (NFS) primárního úložiště pomocí vlastního NFS klienta společnosti Veeam.
 • On-Demand Sandbox pro snapshoty úložišť: Pro rychlé a snadné testování a řešení problémů využívejte snapshoty úložišť a vytvářejte kompletní izolované kopie produkčního prostředí jen pomocí několika kliknutí — dostupné s VMware vSphere a úložišti HP, NetApp a EMC.
 • Záloha z nástrojů NetApp SnapMirror a SnapVault: Zcela odstraňte dopad zálohovacích činností na produkční úložiště tím, že VM data nebudete načítat z primárního úložného systému, ale ze sekundárních úložných systémů SnapMirror nebo SnapVault.

Vylepšení pro nástroje Veeam Explorer

Veeam Explorer pro Oracle

Veeam přidává integraci pro Oracle s nástrojem Veeam Explorer pro Oracle — a k tomu navíc další vylepšenípro pokročilou granulární obnovu virtuálního stroje v nástrojích Veeam Explorer pro Microsoft Exchange, Active Directory, SharePoint a SQL Server. Veeam Availability Suite v9 přináší následující možnosti:

 • Veeam Explorer pro Oracle umožňující obnovu databází Oracle na úrovni transakcí, a to včetně zálohy protokolu transakcí bez agenta, takže můžete databáze Oracle obnovit do přesného bodu v čase.
 • Nové funkce eDiscovery pro Veeam Explorer pro Microsoft Exchange včetně detailních reportů k exportu, které vám umožní přesně specifikovat co bylo exportováno, odkud a jaká byla kritéria vyhledávání.
 • Povolení obnovy objektů zásad skupiny, integrovaných DNS záznamů a objektů oddílů konfigurace pomocí nástroje Veeam Explorer pro Microsoft Active Directory, obnovy kolekcí webů a celých webů s nástrojem Veeam Explorer pro Microsoft SharePoint, obnovy na úrovni tabulek s nástrojem Veeam Explorer pro Microsoft SQL Server.
 • Vzdálený testovací server pro Veeam Explorer pro Microsoft SQL Server a Veeam Explorer pro Microsoft SharePoint umožňující provádění obnovy na úrovni položek bez spotřeby zdrojů místního zálohovacího serveru pro účely testování, díky čemuž lze snadněji udržet požadavky na zálohovací výkon.

Dostupnost pro velké podniky

Vyšší výkon a flexibilita díky další funkcím pro velké podniky

Veeam Availability Suite v9 zajišťuje organizaci dostupnost díky výkonným funkcím, které byly vytvořeny, aby uspokojovaly nároky rostoucích podnikových prostředí a zajišťovaly rychlejší obnovení, vyšší flexibilitu a škálovatelnost.

 • Nezávislá konzole poskytuje každému uživateli pohodlí, flexibilitu a jednoduchost použití, protože odděluje sadu Veeam Availability Suite od serveru pro instalaci na přenosných a stolních počítačích, čímž navždy eliminuje relace RDP na zálohovací server.
 • Vylepšení pro prostředí vzdálených systémů/firemních poboček (tzv. ROBO) pomáhají rostoucím organizacím zlepšovat doby zálohování a obnovení v prostředích typu ROBO a současně snižují nároky na šířku pásma WAN, a to díky umístění činností zálohování a obnovení na vzdálená pracoviště.
 • Pokročilá podpora pásek nabízí prostředí rostoucích organizací nové funkce, a to včetně paralelního zpracování, nativní retence GFS, podpory fondů médií zahrnující i několik knihoven pásek, podpory zařízení bez nativních ovladačů Microsoft Windows.

Integrace Veeam s HP StoreOnce Catalyst

Integrace úložiště záloh

Získejte prvotřídní výkon zálohování díky větší integraci zálohovacích úložišť pro deduplikační zařízení HP, EMC a dalších dodavatelů deduplikačních zařízení.

 • Nová integrace HP StoreOnce Catalyst: Podpora pro HP StoreOnce Catalyst pro deduplikační systémy HP StoreOnce zajišťující prvotřídní deduplikaci dat na zdroji za účelem lepšího výkonu zálohování, snížení nákladů na zálohování a zjednodušení zálohovacího prostředí.
 • Aktualizovaná podpora EMC Data Domain: Nová integrace s EMC Data Domain Boost, umožňující deduplikaci dat na zdroji a šifrování dat během přenosu po síti WAN za účelem rychlejšího a bezpečnějšího zálohování do externích zařízení EMC Data Domain.
 • Nové funkce zajišťující vysoce výkonné zálohování u jakéhokoliv deduplikačního zařízení: Získejte až 10x rychlejší zálohy díky nové možnosti tvorby řetězců souborů zálohy pro individuální virtuální počítače, které umožňují několik souběžných zápisů sekvence pomocí paralelního zpracování virtuálních počítačů. Zlepšete výkon tvorby lokálních kopíí záloh a snižte zátěž deduplikačních zařízení eliminací rehydratace dat díky nové podpoře proaktivní úplné zálohy pro tvorbu kopií záloh.

Scale-out Backup Repository bez omezení

Výrazné zjednodušení správy úložiště záloh

Správa úložiště záloh je pro každý podnik náročná a nákladná. Z nemalé části proto, že exponenciální růst objemu dat předbíhá schopnosti tradičních řešení poskytovat efektivní a úspornou správu. Novinka Scale-out Backup Repository tento problém řeší. Snižuje náklady na hardware pro úložiště záloh a radikálně zjednodušuje správu úložiště záloh v podniku.

Díky této funkci se podnikům otevírají nové možnosti:

 • Výrazné zjednodušení správy úložiště záloh i úloh zálohování prostřednictvím jediného softwarově definovaného úložiště záloh na více různorodých úložných zařízeních.
 • Snížení nákladů na hardware pro zálohování díky plnému využití investic do úložiště záloh bez problémů s nevyužitými zařízeními pro ukládání záloh.
 • Zvýšení výkonu zálohování umožňující kratší RPO a snížené riziko ztráty dat při každodenních operacích.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Související produkty

 • /buttons/download-trial-yelow-animated.gif
 • Veeam Availability Suite Standard pro VMware
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací