Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam Backup & Replication pro Hyper-V

Veeam Backup & Replication poskytuje rychlé, flexibilní a spolehlivé obnovení virtualizovaných aplikací a dat pro platformy VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Veeam Backup & Replication nabízí nejlepší možnost jak zálohovat a chránit Vaše virtuální stroje. Sjednocuje zálohování a replikaci do jediného řešení, a nabízí nejlepší schopnosti v daném oboru.

Veeam Backup Replication představuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné řešení zálohování a dostupnosti. Poskytuje rychlou, flexibilní a spolehlivou obnovu virtualizovaných aplikací a dat. Kombinuje zálohování a replikaci virtuálních počítačů v jednom softwarovém řešení s oceňovanou podporou pro virtuální prostředí VMware vSphere and Microsoft Hyper-V.

Moderní ochrana dat

Data jsou tím nejcennějším majetkem vaší společnosti. Starší nástroje pro zálohování ale nedokážou reagovat na požadavky virtuálních prostředí a výzvy spojené s exponenciálním růstem množství dat, potřebu kratší doby zálohování a čím dál menší toleranci prostojů a ztrát dat. Společnost Veeam se domnívá, že dnešní požadavky informačních technologií se změnily a že 3 hlavní problémy spojené se staršími způsoby zálohování – omezené funkce, zvýšená složitost a vysoké náklady – již pro žádnou organizaci nejsou přijatelné.

Řešení Veeam Backup & Replication představuje moderní ochranu dat navrženou pro virtualizaci a cloud. Poskytuje výkonnou, snadno použitelnou a cenově dostupnou ochranu dat pro prostředí VMware a Hyper-V. Už nikdy nebudete muset aktualizovat dalšího agenta, od základu obnovovat další virtuální počítač nebo vysvětlovat, proč zálohování trvá tak dlouho.

Hlavní schopnosti Veeam Backup & Replication

Řešení Veeam poskytuje výkonné a efektivní zálohování virtuálních počítačů, rychlou a flexibilní obnovu a vyspělou replikaci virtuálních počítačů včetně následujících možností:

 • Obnova celých virtuálních počítačů, jednotlivých souborů a položek aplikací.
 • Rychlá obnova bez použití agenta a e-discovery pro Microsoft Exchange, SharePoint a Active Directory.
 • Obnova databází Oracle na úrovni transakcí a databází SQL Server.
 • Krátké RPO a 20× rychlejší zálohování s využitím snapshotů úložiště EMC, HP a NetApp.
 • Plně integrované cloudové zotavení po havárii i rychlé a bezpečné cloudové zálohování díky službě Veeam Cloud Connect prostřednictvím poskytovatele služby.
 • Automatické ověření obnovitelnosti každé zálohy a každé repliky při každém zálohování.
 • Integrovaná akcelerace sítě WAN umožňující přenos záloh a replik offsite až 50× rychleji než při standardním kopírování souborů.
 • Neomezené úložiště Scale-out Backup Repository, funkce Direct Storage Access a integrovaná deduplikace a komprimace.
 • Zotavení po havárii pomocí failoveru a failbacku pracoviště na jedno kliknutí s malým nebo nulovým dopadem na chod firmy.

Veeam Backup & Replication můžete zakoupit ve třech verzích: Standard, Enterprise a Enterprise Plus. Jaké schopnosti zahrnují a v čem se liší naleznete zde:

Nové funkce verze 8

Standard

Enterprise

Enterprise Plus

Zálohování (diskové a páskové, vestavěná deduplikace a komprese)
Instant VM Recovery
Obnovení (celých VM, virtuálních disků, na úrovni souborů)
Veeam Explorer pro snapshoty úložiště (EMC, HP a NetApp)
Veeam Explorer pro Microsoft Active Directory, pro Microsoft Exchange, pro Microsoft SQL Server, pro Microsoft SharePoint částečně
Veeam Explorer pro Oracle
U-AIR (Universal Application-Item Recovery)
VeeamZIP
Zálohování ze snapshotů úložiště (EMC, HP a NetApp), z nástrojů NetApp SnapMirror a SnapVault
Zálohování Veeam Cloud Connect
Sekundární zálohování do NetApp (SnapMirror/SnapVault)
Self-service recovery
Vestavěná akcelerace WAN (pro zálohy i repliky) částečně
SureBackup a SureReplica
On-Demand Sandbox
Task Automation (podpora RESTful API) částečně částečně

Kompletní porovnání edic (PDF, CZ) naleznete na stránkách Veeam.

Orientační ceny

Veeam Backup & Replication Standard
18.200 Kč
Veeam Backup & Replication Enterprise
32.200 Kč
Veeam Backup & Replication Enterprise Plus
53.200 Kč

*ceny jsou uvedeny bez DPH
*ceny platí pro VMware i Hyper-V
*ceny za socket

Bezplatná verze

Bezplatně můžete používat nástroj Veeam Backup Free Edition, který je je nezbytný pro správu vašich virtuálních počítačů, ať již provádíte pravidelné zálohy jakkoli. Bez ohledu na to, zda používáte produkty VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, jejich kombinaci nebo máte omezený rozpočet, je Veeam Backup Free Edition dokonalou volbou pro vaše virtuální prostředí.

Veřejný sektor a vzdělávací instituce mohou získat výrazné slevy ze standardní ceny produktů - pokud patříte do těchto kategorií, řekněte si o slevu.

2-v-1Backup from storage snapsCloud connect user
Cloud ReplicaDeduplicationEMC
EncryptionFailover PlanInstant recovery
Native tape supportSureBackupVead
Veeam ExplorerVeeam ONE MonitorWAN accellerator

Podrobný popis

Zálohování

Zkraťte si zálohovací prostoje

Nástroj Veeam Backup & Replication zajišťuje rychlé a spolehlivé zálohování s využitím bitové kopie pro virtuální prostředí vSphere a Hyper-V bez využití agentů. To vám dává možnost zkrátit zálohovací prostoje a snížit náklady na zálohování a úložiště.

 • Zajistěte si konzistentní zálohování aplikací na úrovni bitové kopie virtuálního počítače díky pokročilému zpracování s ohledem na aplikace.
 • Rychlejší RPO a ultrarychlé zálohování ze snapshotů úložiště EMC, HP a NetApp.
 • Přenášejte data do offsite umístění až 50× rychleji díky integrované WAN akceleraci.
 • Vylepšené zálohování a obnovení ROBO díky vylepšení ROBO pro edici Enterprise.
 • Zjednodušte si správu uchovávání záloh díky neomezeně rozšiřitelnému úložišti Scale-out Backup Repository.
 • Umožněte rychlé a bezpečné zálohování do cloudu s produktem Veeam Cloud Connect a úplným šifrováním, které zabezpečí data během zálohování, při přenosu a po uložení.
 • Automaticky ověřujte obnovitelnost dat pomocí nástroje SureBackup.
 • Zálohujte přímo z primárního souborového úložiště (NFS) pomocí proprietárního klienta NFS Veeam s možností přímého přístupu k NFS.
 • Snižte požadavky na úložiště zálohování a síťový provoz díky integrované deduplikaci a komprimaci.

Obnovení

Obnovujte celé virtuální počítače, jednotlivé soubory a všechno mezi tím

Řešení Veeam Backup & Replication poskytuje bleskové spolehlivé obnovení celých virtuálních počítačů, samostatných souborů a položek aplikací. Zajišťuje vám tak jistotu téměř v každém scénáři obnovení a dává vám možnost dosahovat krátké cílové doby obnovení (RTO) za méně než 15 minut.

Obnovujte celé virtuální počítače v řádu minut pomocí nástroje Instant VM Recovery. Spouštějte libovolnou virtualizovanou aplikaci v prostředí vSphere nebo Hyper-V přímo z nejnovější zálohy, aniž by uživatelé museli čekat, až zajistíte úložiště, extrahujete zálohu a zkopírujete ji do provozního prostředí. Po obnovení můžete použít VMware Storage vMotion, Hyper-V Live Migration nebo proprietární Veeam Quick Migration k přesunu virtuálních počítačů zpět do produkčního úložiště.

Máte také další možnosti:

 • Obnovujte snadno jednotlivé soubory pomocí okamžitého obnovení na úrovni souborů.
 • Rychle a snadno obnovujte položky Microsoft Exchange pomocí nástroje Veeam Explorer pro Microsoft Exchange.
 • Obnovujte objekty služby Active Directory, celé kontejnery, OU a uživatelské účty pomocí nástroje Veeam Explorer pro Microsoft Active Directory.
 • Obnovujte celé weby a kolekce webů SharePoint; vracejte smazané položky zpět do produkce pomocí nástroje Veeam Explorer pro Microsoft SharePoint.
 • Rychlé obnovení na úrovni transakcí a obnovení do stavu v určitém čase pro databáze Oracle pomocí nástroje Veeam Explorer pro Oracle a databáze SQL Server pomocí nástroje Veeam Explorer pro Microsoft SQL Server.
 • Využívejte snapshoty EMC, HP a NetApp k obnovování jednotlivých souborů nebo celých virtuálních počítačů ze snapshotu úložiště pomocí nástroje Veeam Explorer pro snapshoty úložiště.

Replikace

Zjednodušení dostupnosti dat a zotavení po havárii

Zajistěte pokročilou replikaci virtuálních počítačů a jednodušší zotavení po havárii a tím dostupnost klíčových aplikací. 

 • Replikace virtuálního počítače na bázi bitové kopie interně pro zajištění vysoké dostupnosti i offsite pro účely zotavení po havárii.
 • Expandujte do cloudu díky plně integrovanému, rychlému a bezpečnému zotavení po havárii (DRaaS) ve službě Veeam Cloud Connect.
 • Využijte integrovanou WAN akceleraci a přenášejte repliky do offsite umístění až 50× rychleji.
 • Automaticky ověřujte obnovitelnost replik pomocí nástroje SureReplica.
 • Zjednodušte si failover a failback replik s malým nebo nulovým dopadem na chod firmy.
 • Odstraňte dopady na produkční prostředí využitím záloh jako zdroje pro replikaci.

FAQ

Q: Je možné rozdělit existující licence Veeam Backup & Replication, abych mohl zálohovat VMware vSphere i Microsoft Hyper-V z jedné konzole?

A: Ano. Pokud takový požadavek máte, pošlete nám email na adresu sales@oldanygroup.cz nebo přes kontaktní formulář spolu s existujícím licenčním souborem a my to pro Vás zařídíme. Pokud máte licenci z balíku Veeam Essentials (Plus), tak to možné bohužel není a licenci lze použít pouze pro VMware vSphere.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Související produkty

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací