Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Veeam Cloud Connect

Ukládejte zálohy mimo pracoviště bez nákladů a složitosti správy externí infrastruktury. Veeam® Cloud Connect poskytuje plně integrovaný, rychlý a bezpečný způsob umožňující provádět zálohování a obnovení pomocí cloudu.

Veeam Cloud Connect je služba integrovaná do všech edic programu Veeam Backup & Replication (od v8), pomocí níž můžete ukládat svá (šifrovaná) data do cloudu k vybranému poskytovateli služby. Společnost OldanyGroup je jedním z těchto poskytovatelů. Vyzkoušejte si služby HNED!

Služba Veeam Cloud Connect je určena pro toho, kdo chce:

 • zálohovat přímo do vzdálené lokality
 • bezpečně odkládat druhou zálohu (primární je u vás) do vzdálené lokality
 • být ve shodě s pravidlem "3-2-1"
 • šetřit náklady za pronájem HW, housing v datacentru a správu řešení

Co musím udělat, když chci Veeam Cloud Connect vyzkoušet?

 1. Používat libovolnou edici Veeam Backup & Replication.
 2. Vyplnit formulář pro zřízení trial účtu (zřízení je online).
 3. Nastavit si svoji instanci Veeam Backup & Replication dle video návodu níže (za použití údajů, které obdržíte emailem).

Kolik služba stojí?

Služba se platí dle počtu odkládaných virtuálních strojů a objemu uložených dat. Dále je možné doobjednat služby jako seeding, zaslání zálohy na přenosném médiu a konzultace k nastavení, tyto jsou naceněny individuálně.

 • 200 Kč/VM/měsíc
 • 1,5 Kč/GB/měsíc (pro data do 1 TB, potom individuálně)

Platíte pouze za objem dat, která na našem úložišti využíváte.

Ceny jsou v Kč bez DPH.

Je to bezpečné?

ANO!

Sami si při nastavování úlohy zvolíte, zda chcete data šifrovat a ta se pak k nám dostanou již jen jako šifrovaná. Pro šifrování se používá bezpečný algoritmus AES-256.

Jak si můžu službu Veeam Cloud Connect objednat?

Stačí, když vyplníte poptávkový formulář, my se s vámi spojíme a domluvíme veškeré potřebné detaily.

Chci zadat poptávku

Pravidlo 3-2-1

Pravidlo „3-2-1“ uvádí, že musíte uchovávat tři kopie dat na dvou typech úložišť s jednou kopií mimo pracoviště. Ukládání záloh mimo pracoviště může být náročné z důvodu omezení šířky pásma, rychlého růstu objemu dat a nedostatku zdrojů nutných k vytvoření nebo správě skutečného externího úložiště záloh.

Se službou Veeam Cloud Connect můžete zdokonalit pravidlo „3-2-1“ bez plýtvání penězi a prostředky za další umístění nebo za rozšiřování šířky pásma – jednoduše využijte služby úložiště pro cloudové zálohování od poskytovatele cloudového úložiště Veeam a získejte výhody vestavěné technologie akcelerace sítě WAN společnosti Veeam a mnoho dalších výhod.

Architektura služby

Veeam Cloud Connect

Architektura řešení Veeam Cloud Connect

Novinky Veeam Cloud Connect v9

Architektura služby Veeam Cloud ConnectLogo Veeam Cloud ProviderSmartHive BackupBee
Veeam Cloud Connect diagramVeeam Cloud Connect find SPVeeam Cloud Connect flow
Veeam Cloud Connect Jak to funguje...?Veeam Cloud Connect repository z pohledu SPVeeam Cloud Connect Service architecture

Trial

Novinky ve verzi 9

Rychlé, bezpečné zotavení po havárii pomocí cloudu

Veeam Cloud Connect — nyní s možností replikace

Zajistěte dostupnost svých nepostradatelných aplikací bez nákladů a složitého budování a údržby pracoviště určeného pro zotavení po havárii (DR - disaster recovery). Veeam Cloud Connect — nyní s možností replikace virtuálních počítačů — nabízí plně integrované, rychlé a bezpečné zotavení po havárii pomocí cloudu a zajišťované poskytovatelem služeb.

Pokročilá replikace z bitových kopií virtuálních strojů pomocí nástroje Veeam Cloud Connect se snadno nastavuje i používá. Zahrnuje:

 • hostitele v cloudu pro DR s procesorem, pamětí RAM, úložištěm a funkcí přiřazení síťových zdrojů od poskytovatele služeb,
 • kompletní failover do vzdálené lokality pomocí několika kliků na zabezpečeném webovém portále a nebo částečný failover pouze vybraných virtuálních strojů,
 • připojení přes jediný port pomocí zabezpečeného, spolehlivého připojení SSL/TLS k poskytovateli služeb využívající šifrování přenosů dat.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací