Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Vize

Mít vizi a plnit stanovené cíle je jedním ze základů úspěšného fungování každé společnosti. Naše vize se odvíjí od hodnot, které uznáváme a které napříč naší společností prosazujeme, a to jak ve vztahu k našim klientům, tak i k dodavatelům a mezi sebou.

Chceme poskytovat kvalitní a profesionální služby, které našim klientům umožní rozvíjet jejich podnikání bez starostí o ICT prostředky. Naší snahou je dosáhnout maximální efektivity při využívání počítačových systémů a zajistit jejich bezproblémový a nepřetržitý provoz.


Usilujeme o to, abychom pro všechny naše klienty byli preferovaný, odborný, spolehlivý, silný a dobře komunikující partner. Partner, který svými nápady, zkušenostmi a odborností dokáže poskytnout své služby na nejvyšší možné úrovni a přinést tak svým klientům řešení, která budou spolehlivá a funkční a na jejichž základě bude možné dále rozšiřovat a inovovat prostředky ICT dle aktuálních potřeb.

Pro dosažení cílů a naplňování vize se držíme hodnot, které považujeme za důležité, a mezi které patří:

 • Komunikace je jedním z nejdůležitějších předpokladů fungování dobrých vztahů s klienty, dodavateli i mezi sebou uvnitř společnosti, a proto na ni klademe velký důraz.
 • Odbornost nám pomáhá v poskytování kvalitních služeb, proto podporujeme kontinuální vzdělávání zaměstnanců, které zajistí jejich způsobilost potřebnou pro výkon zaměstnání a zároveň umožní jejich profesní růst.
 • Důvěra je klíčovým faktorem pro úspěšnou spolupráci. Budování vztahu založeného na důvěře je dlouhodobý proces a nás těší, že se nám v tomto ohledu daří tento vztah s našimi klienty udržovat.
 • Týmová spolupráce je nedílnou součástí úspěchu našich řešení, které svým klientům poskytujeme.
 • Společenská odpovědnost, kterou vnímáme jako hodnotu důležitou pro lepší fungování lidské společnosti, a proto se na ní také podílíme.
 • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací