Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware Capacity Planner

Pronikněte do využití Vašich zdrojů IT a vytvořte si plán pro virtualizaci Vaši infrastruktury. VMware Capacity Planner Vám pomůže naplánovat optimalizaci kapacity a navrhnout nejvhodnější řešení pro dosažení maximálního výkonu.

Ohodnoťte svou IT infrastrukturu a naplánujte její dlouhodobý růst

VMware Capacity Planner je nástroj pro plánování kapacity IT zdrojů, který shromažďuje komplexní data o využívání zdrojů v heterogenních IT prostředích, a porovnává je se standardními referenčními daty daného odvětví. Díky tomu umožňuje vytváření modelů podporujících fáze analyzování a rozhodování.

Využijte Capacity Planner ke zjištění využití procesoru napříč servery v datacentru. Detailní analýza kapacity zahrnuje vytíženost procesoru, paměti, sítě a pevného disku u každého sledovaného serveru.

Klíčové výhody VMware Capacity Planneru

 • zvýšení produktivity při konsolidaci serverů a optimalizaci kapacity
 • snížení komplikovanosti díky standardizaci IT
 • vylepšení předvídatelnosti díky trendům ve využívání kapacity a srovnávacím virtualizačním testům

Plánujte do budoucna

V současnosti může být produkt VMware Capacity Planner využit k nabídce vysoce ceněných služeb v oblasti hodnocení datových center, jako jsou:

 • Odhady konsolidace jsou optimalizované pro provádění odhadů využívání zdrojů u zákazníka před plánovaných přechodem na virtualizaci. Poradí, čeho může být odhadem dosaženo pomocí virtualizace a konsolidace.
 • Hodnocení kapacity je optimalizováno pro konzultanty a organizace poskytující profesionální služby, kteří chtějí provádět hloubkovou analýzu zákazníkova IT prostředí. Hodnocení kapacity poskytuje detailní plán toho, jak mohou zákazníci dosáhnout pro ně nejvýhodnějších virtualizovaných prostředí.

Chci zadat poptávku

12

Podrobný popis

Bez instalování agenta

VMware Capacity Planner kolektor je nainstalován na místě do analyzovaného prostředí. Tento prvek shromažďuje podrobné hardwarové a softwarové metriky vyžadované pro analýzu zdrojů napříč různými platformami, a to bez použití softwarových agentů.

Hostovaná webová aplikace

Přehled informací ze sběru dat Capacity Planneru je poskytován jako webová aplikace, která nabízí cenné schopnosti analýzy, modelování a podpory rozhodnutí, založené na datech získaných z Vašeho IT prostředí. Poskytovatelé služeb použijí toto rozhraní k získání přednastavených šablon reportů a k vytvoření vlastních reportů podle typu analyzovaného prostředí.

Srovnávací testování

Analýza poskytovaná webovým rozhraním VMware Capacity Planneru je založená na srovnávání s referenčními daty shromážděnými napříč stejným oborem podnikání (anonymně). Tato jedinečná schopnost usnadňuje důležitá rozhodnutí v oblasti konsolidace serverů a optimalizace kapacity Vašeho datového centra.

Získejte analýzu Vaší IT infrastruktury ještě dnes

Služby založené na softwaru VMware Capacity Planner jsou dostupné pouze přes VMware Partnery, kteří jsou na Capacity Planner vyškolení a jsou oprávněni provádět tato profesionální hodnocení. Kontaktujte nás.

Chci zadat poptávku

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

 • Promo akce

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací