Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware Horizon

VMware Horizon přináší virtuální a vzdálené desktopy a aplikace prostřednictvím jedné jediné platformy.

dříve VMware Horizon View, produkt VMware Horizon Suite se již samostatně neprodává.

VMware Horizon poskytuje koncovým uživatelům přístup ke všem virtuálním desktopům, aplikacím a online službám z jediné pracovní plochy pomocí pár jednoduchých kliknutí.

Horizon 7 nabízí efektivní přístup k poskytování, ochraně a správě virtuálních desktopů (VDI) a aplikací, přičemž snižuje náklady a zajišťuje, že koncový uživatelé mohou pracovat kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení.

Přístup k desktopům a aplikacím prostřednictvím jediné VDI platformy

Přináší virtuální a hostované desktopy a aplikace prostřednictvím jediné platformy pro efektivní správu a snížení nákladů. Jednoduše přiřadí uživatele a dokáže rychle poskytnout Windows a Linux zdroje napříč různými data centry. Zjednodušuje migraci operačního systému a efektivně izoluje aplikace, aby se předešlo problémům s kompatibilitou napříč Windows platformami s ThinApp.

Nový rozměr uživatelského prostředí s digitální pracovní plochou

Poskytuje koncovým uživatelům jednoduchý přístup k virtuálním desktopům a zveřejněným aplikacím - včetně RDS hostovaných aplikací a Citrix XenApp prostřednictvím jediné digitální pracovní plochy. Přináší koncovým uživatelům převratnou funkčně bohatou uživatelskou zkušenost napříč zařízeními, lokacemi, médii a připojeními k síti pomocí Blast Performance.

Správa prostředí pracovní plochy a rychlé zpřístupnění aplikací

Plně vybavené personalizované digitální pracovní plochy s rychlým nasazením s Instant Clone Technology, App Volumes a User Environment Management. Dostupnost a aktualizace aplikací hned, jak se koncový uživatel přihlásí. Jednoduše monitorují výkon, nastavují proaktivní upozornění a naparavují infrastrukturu, desktopy a aplikace, aby vylepšili uživatelský zážitek a spokojenost.

Inteligentní politiky a zjednodušený přístup

Ulehčete přístup koncovým uživatelům a zjednodušte autentizaci napříč všemi desktopy a službami aplikací díky True SSO a kontextuálním, podrobným politikám založeným na rolích, které spojují informace o uživateli, zařízení a lokaci. Přináší několikavrstvou ochranu virtuální infrastruktury s jednodušším síťováním, automatizovanou inteligencí a ochranou proti hrozbám, která vede z data centra do zařízení.

Vytvořeno pro softwarově definovaná data centra

Horizon 7 s VMware Software Defined Data Center nabízí vylepšenou bezpečnost, jednodušší operace a urychlení klíčových operací podniku (time-to-value). S VMware vSphere mohou zákazníci Horizon využívat osvědčenou škálovatelnost, vysokou dostupnost a optimální výkon. VMware NSX pro Horizon nabízí rychlost a jednoduchost pro VDI sítě díky bezpečnostní politice, která dynamicky následuje koncové uživatele napříč infrastrukturou, zařízeními a lokacemi. Díky VMware vSAN mohou zákazníci snížit počáteční náklady a využít pro Horizon řadu předkonfigurovaných zařízení optimalizovaných pro Virtual SAN (softwarově definované uložiště) nebo EVO SDDC infrastrukturu.

Představení VMware Horizon 7

VMware Horizon ViewVMware Horizon ViewVMware Horizon View
VMware Horizon ViewVMware Horizon View

Podrobný popis

Novinky ve verzi 7

Rychlé zpřístupnění aplikací díky Instant Clone Technology

Technologie Instant Clone ve spojení s App Volumes dramaticky snižuje požadavky na infrastrukturu, přičemž zvyšuje bezpečnost. Nyní můžete poskytovat nejnovější personalizované desktopy a služby aplikací koncovým uživatelům hned, vždy když se přihlásí.

Nový rozměr uživatelského prostředí díky Blast Extreme

Nový vestavěný protokol pro mobilní cloud zajišťuje, že koncový uživatelé mohou zažít lepší desktopovou zkušenost napříč jakoukoliv sítí nebo lokací a na více zařízeních než dříve.

Aplikace s modernizovanou správou životního cyklu

Jednoduchá podpora přístupu koncových uživatelů do virtuálních desktopů a publikovaných aplikací - včetně hostovaných RDS aplikací a Citrix XenApp. Dělá z pomalého, obtížného procesu správy aplikací vysoce škálovatelný mechanismus, který poskytuje rychlejší přístup k aplikacím a správě, přičemž snižuje náklady na IT až o 55 %.

Inteligentní politiky a zjednodušený přístup

Zvyšuje spokojenost koncových uživatelů pomocí jednodušší autentizace napříč všemi desktopovými a aplikačními službami a k tomu vylepšuje bezpečnost díky chytřějším, kontextuálním politikám založeným na rolích, které se vážou k uživateli, zařízení nebo lokaci.

Poskytuje desktopy a aplikace prostřednictvím jediné platformy

Přeměňte statické desktopy na zabezpečené, digitální pracovní plochy, které mohou být dodávány na požádání. Poskytování virtuálních nebo vzdálených desktopů a aplikací pomocí jediné VDI a aplikační virtualizační platformy zefektivní správu a jednoduše přiřadí koncové uživatele.

Podporuje velkolepý a adaptivní uživatelský zážitek

Poskyťněte kvalifikovaným pracovníkům, mobilním zaměstnancům i 3D vývojářům nekonečně skvělý zážitek koncového uživatele napříč zařízeními, lokacemi, médii a připojeními.

Zapezpečuje data a zjednodušuje shodu politik

Sjednocení kontroly, poskytování a ochrany výpočetních zdrojů koncového uživatele pomocí politik, které se dynamicky adaptují do výpočetního prostředí koncového uživatele. Využívá virtuálního síťování pro jednoduchou a dynamickou ochranu infrastruktury data centra a pracovní zátěže.

Zjednodušuje správu desktopů a aplikací

Využijte moderní architektury poskytování desktopů a aplikací, díky níž budete přistupovat k desktopům během sekund, snížíte operační náklady a náklady na úložiště.

Dramaticky zvyšuje ROI (návratnost investic)

Dynamicky rozmisťuje zdroje virtuálního úložiště, virtuálního počítače a virtuálních sítí pro zjednodušení správy a snížení nákladů. Snižuje náklady na každodenní operace díky jediné platformě, která umožňuje rozšíření virtualizace z data centra na vaše zařízení.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Související informace

 • VMware Horizon
 • VMware Horizon
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací