Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware vSphere

VMware vSphere je nejlepší virtualizační řešení na trhu. Nabízí maximální efektivitu, flexibilitu, bezpečnost a minimalizaci nákladů. Z připravených edic si vybere každý.

Z kvalitních produktů, které VMware nabízí, je právě VMware vSphere základním stavebním kamenem pro další aplikace a také pro realizaci cloudové infrastruktury. Produkty a řešení VMware snižují náklady a složitost poskytování podnikových služeb. Kompletní nabídka produktů se zaměřuje na skutečné potřeby zákazníků: flexibilitu, rychlost, odolnost, výkonnost a hospodárnost. Při společném nasazení garantují produkty VMware výbornou úroveň dostupnosti, bezpečnosti a škálovatelnosti pro všechny aplikace nezávisle na hardwaru či umístění.

Poznejte řešení, které Vás uvede do světa cloud computingu

VMware vSphere je nejspolehlivější platforma v oboru virtualizace datových center s vysokou dostupností a komunikací pro všechny aplikace a služby. Optimalizuje poskytování IT služeb, zajišťuje nejvyšší úroveň komunikace aplikací a zároveň firmám umožňuje dosáhnout co nejnižších celkových nákladů na provoz aplikací.

VMware vSphere 5 je v oblasti cloud computingu prvním operačním systémem, který využívá sílu virtualizace k transformaci datových center do výrazně zjednodušených cloud computing infrastruktur. Transformace datových center s využitím interních a externích zdrojů umožňuje zákazníkům získat novou generaci spolehlivých a flexibilních IT služeb bezpečně a s minimálním rizikem. Díky úspěšné kombinaci špičkové virtualizační technologie VMware a dlouholetých zkušeností poskytuje vSphere naprostou kontrolu, vysokou účinnost a navíc plně respektuje volbu zákazníka.

VMware vSphere 5 je další generací výkonné a mnoha firmami ověřené platformy VMware vSphere 4, kterou v současnosti využívá více jak 250 000 spokojených zákazníků. VMware vSphere Vám pomůže snížit kapitálové i provozní náklady, předá Vám kontrolu nad IT službami a nechá Vám dokonalou svobodu při výběru operačního systému, aplikací či hardwaru. Vyberte si řešení, které dá základnu interním a externím cloudům, propojí je standardizovaným způsobem a Vám umožní užít si všechny výhody cloud computingu.

Jaké trumfy má pro Vás VMware vSphere připravené

#1 sníží Vám kapitálové a provozní náklady díky konsolidaci serveru a energetické efektivitě
#1 zvýší produktivitu Vašeho IT personálu díky zjednodušenému řízení a automatizovaným operacím
#1 zajišťuje business continuity díky vysoké dostupnosti aplikací, ochraně dat a disaster recovery při poškození hardwaru, pádu operačního systému, zastavení chodu kritické firemní aplikace či problémech s hardwarem

 1. snížení kapitálových a provozních nákladů na minimum
 2. okamžité zvýšení produktivity zaměstnanců a urychlení podnikových procesů
 3. bezpečná ochrana Vašich aplikací a dat
 4. pohodlný výběr edice odpovídající Vašim potřebám, velikosti a rozpočtu

Vyberte si správný balíček či edici VMware vSphere pro svou firmu

Výběr vždy nemusí být jen o kompromisu. VMware vSphere je řešení, které Vám předkládá hned několik možností, z kterých si vybere každý. Získejte to, co je pro Vás důležité bez obav, že byste platili za funkce, kterým nerozumíte a které nevyužíváte. VMware vSphere se Vám představuje v balíčcích Essentials a Essentials Plus, dále také Standard, Enterprise a Enterprise Plus Acceleration Kits, které jsou zvýhodněné.  A v edicích Standard, Enterprise a Enterprise Plus, které jsou standardně licencovány „per processor“.

Pokud Vaše firma patří mezi malé podniky, budou Vás především zajímat první dvě edice: VMware vSphere Essentials a VMware vSphere Essentials Plus a také Acceration Kits, které byly vytvořeny tak, aby plně odpovídaly Vašim potřebám, velikosti a rozpočtu.

Edice VMware vSphere Standard poskytuje základní řešení pro konsolidaci aplikací. Toto řešení pomáhá snížit náklady na hardware a urychlovat zavádění aplikací. 

Edice VMware vSphere Enterprise je robustní řešení, které můžete použít k optimalizaci IT aktiv, k zajištění nákladově efektivní business continuity  a zefektivnění IT operací pomocí automatizace.

Edice VMware vSphere Enterprise Plus přináší kompletní škálu funkcí VMware vSphere pro transformaci datových center v jednoduché cloudové infrastruktury, pro fungování dnešních zařízení bok po boku s flexibilními spolehlivými IT službami.

Srovnání edic vSphere
Klikněte a prohlédněte si srovnání edic VMware vSphere 5

Chci zadat poptávku

Balíček VMware vSphere Essentials je určen pro malé kanceláře a poskytuje jednoduchý kompletní balíček služeb za rozumnou cenu. Pomůže Vám zvirtualizovat až tři fyzické servery, konsolidovat a řídit pracovní zátěž mnoha aplikací a sníží Vaše provozní a hardwarové náklady.

Balíček VMware vSphere Essentials Plus rozšiřuje edici VMware vSphere Essentials o vysokou dostupnost aplikací a ochranu dat. Pomáhá menším kancelářským IT prostředím konsolidovat kompletně IT infrastrukturu a najít řešení business continuity.

VMware vSphere 5 Acceleration Kity jsou praktické balíčky, které poskytují novým zákazníkům snadnou cestu k zakoupení všech nezbytných komponent pro zařízení nového VMware prostředí. Každý balíček obsahuje několik licencí pro VMware vSphere, společně s licencí pro jednu instanci VMware vCenter Server Standard . Na rozdíl od balíčků Essentials a Acceleration Kitů verze 4.x, které fungují jako  jeden samostatný nedělitelný produkt, VMware vSphere 5 Acceleration Kity se po zakoupení chovají jako jednotlivě zakoupené licence. To vám umožňuje upgradovat a obnovovat SnS pro každou licenci samostatně.

Srovnání balíčků vSphere
Klikněte a prohlédněte si srovnání balíčků VMware vSphere 5

Proto, abyste mohli spravovat a řídit prostředí VMware vSphere, budete potřebovat VMware vCenter Server. Jedná se o centrální nástroj pro správu prostředí VMware vSphere. Díky tomuto nástroji můžete v datovém centru prostřednictvím jediné konzole jednotně spravovat všechny hostitele a virtuální stroje.

030405
080910
111213
141517
181920
212223
24

Podrobný popis

vSphere 5 přechází na architekturu s hypervisorem ESXi. ESXi je defacto standard hypervisorů; umožňuje uživatelům vSphere využívat tenčí architekturu, snadné a přímočaré updateování a model nastavení. 

Nové klíčové vlastnosti

Compute

 • Auto Deploy – nový model pro nasazení a aktualizaci pro nové vSphere ESXi hostitele. Nasazení více hostitelů vSphere během několika minut a efektivnější update než kdy dřív.
 • Nový formát virtuálního stroje (verze 8) ve vSphere 5 má několik nových funkcí, včetně podpory výkonnějších virtuálních strojů, měřičů výkonu procesoru a akcelerace virtuální sdílené grafiky. Všechny funkce jsou navržené tak, aby podporovaly co nejvyšší výkon.
 • vSphere 5 podporuje Apple Xserve servery s OS X jako hostující operační systém.

Storage

 • vSphere Storage DRS – zlepšuje správu a poskytuje lepší využití úložiště díky seskupování, rozmístění a vyvažování.
 • Profile-Driven Storage – zvolí konkrétní úložiště pro daný virtuální stroj na základě SLA. Výsledkem je přímočaré a jednoznačné vybrání správného úložiště a zajištění poskytnutí jeho kapacity.
 • vSphere File System – využívá rozšířenou škálovatelnost a výkonnost díky snadnému upgrade na poslední verzi clusterového souborového systému.
 • Storage I/O Control – zlepšení správy a vynucení SLA pomocí limitů uplatňovaných na NFS.
 • vSphere Storage API – využijte rozšíření k Array Integration API, které podporuje thin provisioning. Nové vStorage Awareness a Discovery API zprostředkuje komunikaci s diskovými poli při nasazení nových funkcí vSphere vStorage DRS a Profile-Driven Storage.
 • Flexibilní a prostorově efektivní úložiště pro VDI – Nový formát disků umožňuje přesnou rovnováhu mezi prostorovou efektivitou a propustností I/O pro VDI

Network

 • vSphere Network I/O control – nové řízení I/O na úrovni VM umožňuje důslednější vynucování SLA.
 • vSphere Distributed Switch – zlepšuje viditelnost síťového provozu virtuálních strojů pomocí NetFlow a rozšiřuje možnosti monitoringu a řešení problémů pomocí Switched Port Analyzer (SPAN) a podpory Link Layer Discovery Protocol (LLDP). Rozšíření jako např. Network Health Check, Configuration Backup and Restore, Roll Back and Recovery a Link Aggregation Control Protocol podporují a zajišťují vyšší funkcionalitu networkingu na podnikové úrovni.
 • Podpora single-root I/O virtualizace (SR-IOV), která optimalizuje výkon pro použití náročných aplikací

Aplikační služby (Availability, Security and Scalability)

Dostupnost (Availability)

 • vSphere High Availability – nová architektura umožňuje ještě lepší záruky, zjednodušené nastavení a konfiguraci a rozšířenou škálovatelnost.
 • vSphere Motion – podpora migrace virtuálních strojů přes síťová spojení s vyšší latencí. Nyní navíc bez nutnosti sdíleného úložiště, což platí pro celou síť.
 • vSphere Data Protection – nově navržené řešení nahrazuje starší vSphere Data Recovery. Umožňuje správcům zálohovat data z VM bez potřeby agentů a představuje tak možnost jednoduchého a cenově dostupného zálohování a obnovy pro VM. Založeno na technologii EMC Avamar.
 • vSphere Replication – umožňuje efektivní replikaci dat virtuálních strojů přes LAN nebo WAN a zjednodušuje správu tím, že umožňuje replikovat na úrovni virtuálních strojů a umožňuje RPO až na 15 minut, čímž zlepšuje vaši business continuity.
 • Upgradování VMware Tools bez nutnosti restartu – jakmile upgradujete své VMware Tools na verzi 5.1, pro jejich další upgrady nebude třeba systém restartovat.

Bezpečnost (Security)

 • ESXi Firewall – nový aplikační nestavový firewall omezuje přístup k určitým službám podle IP adresy nebo podsítě. Toto je obzvláště užitečné pro komponenty od třetí strany, které vyžadují přístup k síti.
 • VMware vShield Endpoint – pomocí osvědčeného bezpečnostního řešení můžete k jakékoli pracovní zátěži přistupovat jednoduše, efektivně a „cloudově“. vShield Endpoint s pomocí bezpečnostního řešení třetí strany bez použití agenta umožňuje přesunout zátěž na bezpečnostní virtuální zařízení a skenovat systém s minimálním dopadem na jeho chod.
 • vShield Zones

Automatizace (Automation)

 • vSphere Storage DRS a Profile-Driven Storage jsou nyní nově integrovány s VMware vCloud Directorem, což umožňuje vyšší automatizaci.

Škálovatelnost (Scalability)

 • Větší virtuální stroje – virtuální stroje mohou být nyní dvakrát větší než u předchozích verzí, takže mohou podporovat i ty největší aplikace. Virtuální stroje nyní mohou mít až 64 vCUP a 1 TB vRAM.

Služby pro správu (s vCenter Server)

Základní správa prostředí

 • vSphere Web Client – vSphere Web Client se nyní stává hlavním rozhraním pro správu vSphere (není nutno používat vSphere client aplikaci do Windows). Nové flexibilní a solidní rozhraní zjednodušuje ovládání vSphere díky ovládání pomocí zkratek, vlastního tagování, rozšířené škálovatelnosti a schopnosti spravovat vSphere odkudkoli na světě přes Internet Explorer nebo Firefox..
 • VMware vCenter Server Appliance – možnost spustit vCenter Server jako virtuální stroj (appliance) založené na Linuxu.
 • Center Single Sign-On - výrazně zjednodušuje správu vSphere díky, tomu, že umožní uživatelům přistupovat ke všem vCenter instancím nebo vrstvám bez nutnosti další autentifikace.
 • vCenter Orchestrator – zjednodušuje instalaci a konfiguraci výkonného workflow ve vCenter Serveru.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Související informace

 • /images/demand-green-right.png
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací