Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware vSphere Essentials

Dokáže zvirtualizovat až 3 fyzické servery (každý až se dvěma procesory). Nabízí minimální investici, komplexní vybavení a u vyšší verze nadstandardní vlastnosti jako High Availibility, vMotion a Data Protection.

VMware navrhl dvě edice speciálně pro nasazení v malých firmách a kancelářích s méně než 20 fyzickými servery. Každá edice představuje balíček řešení, který obsahuje všechno pro virtualizaci a centrální řízení pracovní zátěže mnoha aplikací na třech fyzických serverech, na kterých běží vSphere.

vSphere Essentials je určen pro ty, kteří s virtualizací začínají, mají malé IT prostředí a chtějí zpočátku investovat minimální částku. Výhodou je možnost upgrade na jakýkoliv pokročilejší vSphere produkt. Balíček vSphere Essentials umožňuje konsolidaci, centralizovaný provisioning, monitoring a správu serveru. Navíc okamžitě minimalizuje hardwarové a provozní náklady.

vSphere Essentials Plus představuje řešení pro náročnější. vSphere Essentials rozšiřuje o další užitečné funkce jako je vysoká dostupnost serverů i aplikací (High Availability), ochrana dat (Data Recovery), živá migrace (vMotion) a další.

Essentials Kit

Essentials Plus Kit

Centralizovaná správa vCenter Essentials vCenter Essentials
Licence pro 3 servery (každý až s 2 procesory) 3 servery (každý až s 2 procesory)
vSphere Hypervisor
vMotion
High Availability
Data Protection
vShield Endpoint
vSphere Replication

Chci zadat poptávku

Podrobný popis

Vlastnosti vSphere Essentials

Edice VMware vSphere Essentials a Essentials Plus jsou navrženy speciálně pro malá a střední IT prostředí s méně než 20 fyzickými servery. Tyto balíčky umožňují vytvořit prvotřídní podniková řešení za velmi zajímavou cenu pro společnosti, které chtějí optimalizovat a chránit svá IT aktiva s minimální počáteční investicí.

Pořízením vSphere Essentials dokážete efektivněji využít zdroje serveru, sítě a datového úložiště k ochraně kritických podnikových aplikací a dat. Výsledkem je prostředí, které je úspornější, odolnější a vnímavější k potřebám podniku.

Balíčky vSphere Essentials od VMware přináší výraznou úsporu nákladů a vyšší efektivitu. Umožňují optimalizací výkonu zvýšit konsolidační poměr, naopak snižují náklady na napájení. Stejně tak snižují náklady na podporu hardwaru či chlazení.

Klíčové komponenty vSphere Essentials

 • VMware vSphere Hypervisor ESXI představuje robustní, prověřenou, vysoce výkonnou virtualizační vrstvu, která umožňuje více virtuálním strojům sdílet zdroje výpočetní (computing), síťové (networking) a datové na jediném fyzickém serveru.
 • VMware vCenter Server pro Essentials umožňuje rychlé zprovoznění služeb, centralizované řízení a sledování výkonnosti. Obsahuje vestavěné monitorovací nástroje, funkcionalitu P2V migrace (konverze fyzického stroje na virtuální), na průvodcích založené vytváření a nasazení systémů a mnoho další funkcionality.
 • VMware Update Manager poskytuje automatizovanou správu záplat pro ESXi servery.
 • vSphere Virtual Symmetric Multiproccessing (vSMP) umožňuje používat mimořádně silné virtuální stroje, která mají až 8 virtuálních CPU (vCPU).
 • vSphere Virtual Machine File System (VMFS) umožňuje virtuálním strojům přístup do sdíleného úložiště  (Fibre Channel, iSCSI, apod.) a je klíčovou technologií pro další vSphere komponenty jako Storage vMotion.
 • vSphere Thin Provisioning poskytuje dynamickou alokaci kapacity sdíleného úložiště, umožňuje IT organizacím implementovat strategii inteligentního rozložení dat na úložištích spolu se snižováním nákladů na úložiště až o 50%.
 • vSphere vStorage API poskytuje integraci s produkty třetích stran na ochranu dat.
 • vCenter Converter umožňuje IT administrátorům rychle konvertovat fyzické servery a virtuální stroje třetí strany ve VMware virtuální stroje.
 • vSphere VMsafe API umožňuje použití bezpečnostních produktů, které pracují ve spojení s virtualizační vrstvou, aby tak poskytly vyšší úrovně zabezpečení virtuálních strojů, než je možné s fyzickými servery.
 • Hardware kompatibilita je možná s nejširším spektrem 32- a 64-bitových serverů a OS, úložišť a síťových zařízení a firemních nástrojů pro správu.
 • Go Pro poskytuje průvodce instalací z jakéhokoliv webového prohlížeče pro jednoduché nasazení virtualizace, stejně jako pro správu oprav pro optimalizování dostupnosti a spolehlivosti Vašeho IT prostředí.

vSphere Essentials Plus nabízí další vlastnosti:

 • VMware High Availability (HA) poskytuje vysokou dostupnost nezávislou na hardwaru pro virtuální stroje na VMware ESXi serverech a odstraňuje tak problémy s vysokými cenami nebo složitostí tradičních řešení pro fyzické systémy.
 • VMware vMotion neboli Live Migration je migrace virtuálních strojů za běhu mezi hostiteli (fyzickými servery). Tato schopnost odstraňuje prodlevy při upgradech a pravidelné údržbě a řeší i otázku přetížení serveru.
 • vSphere Data Protection poskytuje backup a obnovu virtuálních strojů bez agentů v menších prostředích.
 • vShield Endpoint poskytuje antivirus a antimalware ochranu bez agentů pro bezpečnost Vašich virtuálních strojů.
 • vSphere Replication poskytuje nízkonákladovou replikaci Vašich virtuálních strojů a serverů jako základ pro využití cloudových řešení pro obnovu z VMware Cloud Service Provider.
 • vSphere Storage Appliance umožňuje využít některých clusterových vlastností (vSphere High Availability a vMotion) přidáním sdíleného úložiště do serverů za pomocí využití interní kapacity jejich disků.

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Poptávka produktů a služeb

Poptávka produktů a služeb

Vyplňte následující údaje. Obratem vás kontaktujeme.

Poptávané produkty

kusů

kusů

kusů

V případě, že poptáváte také produkt, který není uveden výše, dopiště váš požadavek do doplňujících informací.


* povinné položky

Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Související produkty

 • Chci zadat poptávku
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací