Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware vSphere Hypervisor ESXi

Nepřekonatelná úroveň výkonu, spolehlivosti a bezpečnosti s VMware vSphere Hypervisorem (ESXi). Start prvního virtuálního stroje pár minut po instalaci.

Vytváření virtuálních strojů rychle a jednoduše

Díky VMware vSphere Hypervisoru můžete vytvářet virtuální stroje rychle a jednoduše. Start systému ovládaný pomocí menu a automatická konfigurace vám umožní vytvoření a spuštění virtuálního stroje během pár minut. Můžete si vytvořit vlastní virtuální stroj nebo si můžete virtuální stroj naimportovat díky přímé integraci mezi VMware vSphere Hypervisorem a VMware Virtual Appliance Marketplace. Zároveň můžete zakoupit server, který má VMware vSphere Hypervisor integrován již od výrobce a zažít tak "plug and play" virtualizaci.

Spolehlivý pro běh více operačních systémů na jediném fyzickém serveru

Nasaďte vyspělou technologii hypervisoru, která je prověřená v desítkách tisíc zákaznických řešeních.VMware vSphere Hypervisor vám pomůže minimalizovat riziko nasazením jediného na dalším operačním systému nezávislého hypervisoru a vyhnout se tak bezpečnostním rizikům, řešení přístupu uživatelů a problémům s antiviry, která jsou spojena s běžným operačním systémem.

Vyberte si ze širokého portfolia podporovaných operačních systémů obsahujícího Windows, Linux, Netware a Solaris. VMware vSphere Hypervisor nabízí jedinečné vlastnosti jako je storage multipathing a NIC teaming.

Získejte vyšší poměr konsolidace pro náročné aplikace

Provozujte emailová řešení, databáze, ERP a další náročné aplikace na VMware vSphere Hypervisor bare-metal architektuře nabízející rozšířenou správu paměti a podporu pro škálování fyzických i virtuálních strojů.

Můžete provozovat virtuální stroje s dvojnásobným poměrem konsolidace oproti ostatním hypervisorům a minimalizovat tak náklady na hardware.

Spravujte virtuální stroje vzdáleně a ušetřete čas, peníze a zdroje

Kromě konsolidace šetří VMware vSphere Hypervisor Vaše peníze pomocí vlastností vzdálené správy, jako je konfigurace, údržba, záplaty a updaty. Zároveň získáte intuitivní nástroj VMware vSphere Client pro správu VMware vSphere Hypervisoru a jeho virtuálních strojů. Využívejte snapshoty Vašich virtuálních strojů a vracejte zpět změny při testování záplat a updatů, sledujte výkon a využití zdrojů, provádějte základní monitoring hardwarových komponent serveru.

Snadný upgrade na VMware vSphere

Jakmile jednou nasadíte VMware vSphere Hypervisor, upgrade na VMware vSphere, nejrozšířenější platformu pro virtuální infrastrukturu na trhu, je jednoduchý stejně jako zadání licenčního kódu.

VMware vSphere přináší ověřenou úroveň služby a operační efektivitu použitím centrální správy, automatického rozložení zátěže, business continuity, správy napájení, a schopnosti živé migrace virtuálních strojů napříč fyzickými stroji vedoucí k minimalizaci přerušení dostupnosti služby. Vlastnosti VMware vSphere jsou podporovány jak VMware vSphere Hypervisorem tak VMware ESX (tato podpora nicméně končí současnou verzí softwaru VMware vSphere 4.1).

VMware ESXi - pict01VMware ESXi - pict02VMware ESXi - pict03
VMware ESXi - pict04VMware ESXi - VMotion

Pokud vás některý produkt zaujal a nebo byste se rádi dozvěděli více, můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací